Nowa folia firmy Novacel

Nowa folia firmy Novacel
Francuska firma Novacel, której produkty można spotkać również w Polsce wprowadza na europejski rynek szeroką gamę samoprzylepnych folii do tymczasowego zabezpieczania powierzchni produktów przemysłowych.

Koncern Novacel należy do wiodących światowych producentów folii, służącej do zabezpieczania powierzchni produktów przemysłowych. Funkcjonuje w ponad 60 krajach na pięciu kontynentach. Początek 2008 r. firma powitała kolejną nowością. Jest nią folia, która na wszystkich etapach produkcji, obróbki, przemieszczania po zakładzie, transportu i składowania, skutecznie zabezpiecza jakość materiałów. Można ją nakładać na tak zróżnicowane powierzchnie jak stal nierdzewna, aluminium, metale powlekane, tworzywa sztuczne w płytach lub kształtownikach, laminaty, tkaniny obiciowe oraz szkło.

Co jeszcze wiadomo o produkcie?

- Przede wszystkim wyróżnia się on tym, że pełniące rolę prawdziwej bariery dla zanieczyszczeń zewnętrznych, która chroni przed zarysowaniem i zabrudzeniem, folie zabezpieczające Novacel są również znakomitym nośnikiem określonego przekazu. Na foliach jednokolorowych lub wielobarwnych możliwe jest nanoszenie logo, marki lub dowolnych treści o charakterze reklamowym. Są one idealnym przeznaczeniem dla instrukcji, specyfikacji technicznych oraz informacji o warunkach użytkowania produktów - mówi Ewa Zielińska z serwisu prasowego UBIFRANCE, Misji Ekonomicznej Ambasady Francji, obsługującego firmę Novacel.

folia firmy Novacel


Novacel wspólnie z klientem określa typ nadruku, czyli grafikę, typografię, layout, miejsca bez nadruku i kolory. Co ważne, w oparciu o park maszyn do druku fleksograficznego, pierwsza próbna partia wykonywana jest jeszcze przed uruchomieniem produkcji seryjnej.

Czytaj więcej: Folia 292