Nowe narzędzia do nakładania folii winylowych

Nowe narzędzia do nakładania folii winylowych
Obecna również na polskim rynku firma Avery Dennison wprowadza do sprzedaży nowe narzędzia do nakładania folii winylowych. Wprowadzany obecnie komplet narzędzi stanowi uzupełnienie obecnej już na rynku rakli Avery Squeegee Pro, popularnego noża, rękawiczek do układania folii oraz czyściwa do przygotowywania powierzchni.

Kluczem do sprawnego nakładania folii winylowej jest nie tylko optymalne dopasowanie podłoża do techniki druku lub konwersji. Jakość efektu końcowego zależy również od procesu nakładania.

Zestawy narzędzi Avery Tools będą dostępne z magazynów dystrybutorów firmy Avery Graphics na terenie całej Europy. Zdaniem przedstawicieli Avery Dennison zestaw narzędzi Avery Tools, który został zaprojektowany przez specjalistów w dziedzinie nakładania folii winylowych, a także sprawdzony i zatwierdzony przez ekspertów, jest niezwykle przydatny przy nakładaniu folii winylowych, zarówno wycinanych komputerowo, jak i drukowanych cyfrowo lub metodą sitodruku.

W tej chwili narzędzia, o których mowa wykorzystywane są już na szeroką skalę w szkoleniach, warsztatach i pokazach dla klientów.

Gama narzędzi Avery Tools obejmuje dodatkowo nowe produkty dla zespołów zajmujących się nanoszeniem grafik.

nowe narzędzia do nakładania folii winylowych


Masywne, mocne magnesy Avery mogą doskonale zastąpić taśmy przy ustalaniu położenia i przytrzymywaniu grafik. Nowy termometr na podczerwień Avery Laser Temp jest narzędziem pomocnym przy nakładaniu folii.

Nowość w ofercie Avery stanowią: niezwykle przydatny, niewielki nóż Avery Snitty (zdobył on dużą popularność jako prezent gratis od Avery Graphics); nowy profesjonalny nóż Avery Application Knife o specjalnie wyprofilowanej metalowej rękojeści i ostrzu nachylonym pod kątem 30stopni. To właśnie ta cecha najbardziej wyróżnia nowe noże Avery.

Wszystkie wymienione akcesoria stanowią dopełnienie gamy takich produktów jak: rakla Avery Squeegee Pro, czyściwo do powierzchni oraz rękawice. Są to produkty już dostępne za pośrednictwem dystrybutorów Avery Graphics.

W niedalekiej przyszłości firma Avery Graphics planuje powiększać listę oferowanych narzędzi, a wszystkie produkty z linii Avery Tools będą opatrzone znakiem firmowym, co ma na celu zagwarantowanie ich autentyczności i pełnej funkcjonalności.

Avery Dennison jest wiodącym producentem materiałów samoprzylepnych, taśm i etykiet, produktów biurowych, znaczników do stosowania w handlu detalicznym i chemikaliów specjalnych.

Jego siedziba mieści się w Kalifornii w USA. Koncern posiada 275 zakładów produkcyjnych i obiektów handlowych w 49 krajach świata. Zatrudnia blisko 22 tys. osób. Wartość sprzedaży firmy osiąga 5,5 miliarda dolarów. Polskie biuro firmy zlokalizowane jest w Pruszkowie.

Czytaj więcej: Narzędzia 92 Folia 292