Nowe szwajcarskie maszyny do tampondruku

Nowe szwajcarskie maszyny do tampondruku

Firma Teca-Print

Światowy lider w procesie tampondruku, firma Teca-Print AG, została założona w 1973 roku w Thayngen w Szwajcarii. Dziś nazwa Teca-Print oznacza jakość, niezawodność i dynamiczną innowacyjność. Oprócz szerokiej gamy maszyn i systemów tampondrukowych, oferta firmy obejmuje urządzenia peryferyjne i akcesoria, takie jak farby drukarskie, tampony i matryce. Szeroka sieć sprzedaży i personelu technicznego jest gwarancją najwyższej jakość obsługi dla klientów na całym świecie.

Teca-Print jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która jest w stanie z pełną odpowiedzialnością spełnić wyzwania i oczekiwania dzisiejszego rynku. Zgodnie z zasadą "ruch to postęp", wszystkie czynności produkcyjne są stale sprawdzane pod kątem poprawy jakości i efektywności, duży nacisk kładzie się również na rozwiązania przyjazne dla środowiska.

Maszyny

Maszyny do tampondruku firmy Teca-Print cechuje bardzo wysoka jakość wykonania połączona z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Tamponiarki wykonywane są w szwajcarskim zakładzie w oparciu o niezawodne komponenty i najnowsze technologie, dzięki czemu okres trwałości maszyn obliczony jest na ponad 20 lat.

Tamponiarka serwoelektryczna z serii X5

Tamponiarka serwoelektryczna z serii X5Maszyny posiadają bogate wyposażenie standardowe, które obejmuje m.in. sterownik mikroprocesorowy z możliwością rozbudowanej konfiguracji oraz wpięcia w system automatyzacji, możliwość programowania i specjalne uchwyty na kałamarze umożliwiające ich płynny ruch po matrycy. Teca-Print oferuje tamponiarki zarówno z zamkniętym, jak i otwartym systemem kałamarza.

Tamponiarka elektropneumatyczna z serii E4 ze stołem przesuwnym

Tamponiarka elektropneumatyczna z serii E4 ze stołem przesuwnym


Systemy automatyzacji

Teca-Print od ponad 30 lat specjalizuje się w konstrukcji automatyzacji nadruku. Systemy Teca-Print wykonane są z perfekcyjną dokładnością, co bezpośrednio wpływa na jakość i niezawodność systemów.

System nadruku na panelach od pralek

System nadruku na panelach od pralekCzytaj więcej: Drukowanie 48 Maszyny 478