Nowe szwajcarskie maszyny do tampondruku

Tampony

Tampony Teca-Print produkowane są z najwyższej jakości mieszanki silikonów i cechują je bardzo dobre właściwości przenoszenia farby oraz wysoka trwałość. W ofercie firmy znajdują się zarówno tampony standardowe, jak i tampony antystatyczne czy tampony suche do nadruków na powierzchniach szklanych. Standardowy katalog obejmuje ok. 1800 kształtów tamponów, firma Teca-Print wykonuje także tampony specjalne.

Tampony high-speed typu StarX

Tampony high-speed typu StarXFarby

Teca-Print posiada w swojej ofercie ok. 40 typów farb tampondrukowych. Wszystkie farby cechuje wysoka gęstość oraz powtarzalne odwzorowanie koloru. Oferta firmy obejmuje zarówno farby w standardowych kolorach, jak i farby mieszane wg Pantone, RAL.

Farby tampondrukowe Teca-Print

Farby tampondrukowe Teca-Print


Więcej interesujących informacji na temat oferty firmy można znaleźć na stronach internetowych www.teca-print.com i www.teca-print.com.pl. Znajdują się tam także materiały szkoleniowo-informacyjne, informacje o nowościach oraz aktualna oferta produktowa.

Promocja w Polsce

Od 2010 roku przedstawicielstwo i serwis Teca-Print w Polsce prowadzi bydgoska firma F-PLAST. Firma nie tylko dystrybuuje maszyny tampondrukowe i sprzęt do naświetlania matryc, ale posiada także magazyn farb, akcesoriów i części eksploatacyjnych. W siedzibie firmy odbywają się szkolenia i prezentacje maszyn tampondrukowych.

Od 9 grudnia 2013 r. do 20 stycznia 2014 r. firma F-PLAST oferuje nowe tamponiarki pneumatyczne i serwoelektryczne Teca-Print z rabatem od 10 do 20 proc. Promocja dotyczy tylko nowych maszyn półautomatycznych pneumatycznych z serii E1, E2 i E4 oraz serwoelektrycznych z serii X2, X3 i X5.

Robert Filarski
tel.: +48 602 130 036
e-mail: robert_filarski@teca-print.com.pl

Czytaj więcej: Drukowanie 48 Maszyny 478