Nowoczesne rozwiązania logistyczne Elkom Trade

Elkom Trade proponuje sprawdzone rozwiązania logistyczne zmierzając zarówno w kierunku indywidualizacji opakowań, jak i ich uniwersalizacji. Przykładem rozwiązania indywidualnego jest pojemnik na butelki, którego konstrukcja i wymiary dostosowywane są do konkretnych potrzeb klienta.

kontener na butelki

Pojemniki na butelki mają możliwość sztaplowania 2/1, są wyposażone w szyber ułatwiający rozładunek oraz prowadnice umożliwiające transport wózkami widłowymi. Wewnątrz znajdują się pasy podtrzymujące kolejne warstwy produktu, co zabezpiecza wsad przed uszkodzeniem pod wpływem własnego ciężaru.


Pojemnik siatkowy Standard jest rozwiązaniem uniwersalnym. Wymiary tego kontenera w podstawie to 1200 x 1000 mm, co odpowiada palecie przemysłowej. Pojemnik stanowi alternatywę dla regałów wysokiego składowania, gdyż jego przemyślana, mocna konstrukcja umożliwia postawienie do 6 pojemników w stosie (5/1) eliminując w wielu wypadkach konieczność wyposażanie hali w zabudowę regałową.

Warto podkreślić, że pojemnik Standard jest również kompatybilny z regałami wysokiego składowania i stanowi dodatkowe zabezpieczenie przechowywanego na nich towaru.

Pojemnik standard z płytą
Pojemnik standard z płytą


Pojemnik Standard

Pojemnik Standard jako alternatywa dla regałów wysokiego składowania.


magazynowanie towarów

Magazynowanie towarów w pojemnikach Elkom Trade na regałach wysokiego składowania.


składowanie pojemników

Składowanie złożonych pojemników Standard.Pojemnik Standard vs oktabina  oktabinaPojemnik Standard vs oktabina.Pojemniki magazynowe z drutu, nadstawki, rollkontenery, stojaki, stelaże
 

Pojemniki magazynowe z drutu, nadstawki, rollkontenery, stojaki, stelaże

Polska, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Targowa 25A