Pierwszy biuletyn kompozytowych targów już dostępny

Pierwszy biuletyn kompozytowych targów już dostępny
Szósta edycja Międzynarodowych Targów Kompozytów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych Kompozyt-Expo odbędzie się w dn. 25-26 listopada w Krakowie. W związku ze zbliżającą się imprezą organizator wydarzenia - Targi w Krakowie - opublikował 1. Biuletyn Targów Kompozyt-Expo 2015.

W publikacji znaleźć można między innymi informacje o utalentowanych młodych polskich konstruktorach, którzy odwiedzą jesienią EXPO Kraków, by pochwalić się swoimi osiągnięciami. Odznaczają się oni wielkim talentem, pasją i zaangażowaniem, a ich działania są bardzo precyzyjne, gdyż o sukcesie w ich branży decydują milimetry.

Krakowskie targi będą posiadały bogaty program towarzyszący, uzupełniający wiedzę specjalistów z branży kompozytów. Pierwszego dnia odbędą się m.in. warsztaty pod przewodnictwem prof. dra hab. inż. Tadeusza Uhla pn. "Obliczenia i badania konstrukcji kompozytowych", a drugiego - sesja pod przewodnictwem prof. dra hab. inż. Andrzeja Błędzkiego pn. "Wytwarzanie i właściwości (bio)kompozytów". Ponadto ofertę targów uzupełnią pokazy w Strefie Prezentacji Technicznych oraz Sesje Seminaryjne. Szczegółowy plan prelekcji zamieszczony został w biuletynie targowym.

Jak przekonują organizatorzy, targi Kompozyt-Expo jeszcze nigdy nie cieszyły się tak dużym zainteresowaniem. Swoją obecność potwierdziły czołowe firmy z Polski i zagranicy, a podczas wystawy nie zabraknie nowości oraz premier produktów i usług.

Więcej informacji na temat jesiennych targów znaleźć można w 1. Biuletynie Targów Kompozyt-Expo 2015.

Kompozyt-Expo


Czytaj więcej: Kompozyty 164 Targi 791