Politech na targach Luxe Pack w Monako

Politech na targach Luxe Pack w Monako
19-21 października 2011 w Monako upłynie pod znakiem Targów Luxe Pack, na których będzie można spotkać producentów opakowań z całego świata. Wyspecjalizowane w tej dziedzinie firmy o zasięgu międzynarodowym zaprezentują oryginalne pomysły i trendy na nadchodzący rok.

Jednym z wystawców będzie firma Politech Sp. z o. o., projektant i producent opakowań kosmetycznych oraz perfumeryjnych. Podczas targów firma przedstawi nowe opakowania kompletne, jak również nowe wzory metalizowanych pierścieni i nasadek. Po raz pierwszy zaprezentowane zostanie opakowanie STELLA. W ramach Forum Innowacji przedstawiciel firmy Politech wystąpi z odczytem "Innowacyjne rozwiązania w opakowaniach kosmetycznych oferowane przez POLITECH".

Politech opakowania<br />


Luxe Pack Monaco to targi, na których firmy prezentują innowacyjne osiągnięcia w opakowaniach, nowe trendy w tej dziedzinie, a eksperci z branży z całego świata przedstawiają swoje spojrzenie na estetykę i praktykę w dziedzinie opakowań kosmetycznych. Jest to również międzynarodowe miejsce spotkań, w którym łączy się talent i doświadczenie najlepszych światowych producentów opakowań.

Czytaj więcej: Opakowania 1108