Przełom w technologii PET?

Przełom w technologii PET?…
Głównymi tematami na stoisku firmy Amcor PET Packaging na targach branży napojowej Brau Beviale 2003 w Norymberdze będą nowe technologie PET, przykłady opakowań i dalszy rozwój opakowań PET na rynku piwa.

mlekoFirma zaprezentuje najnowszą innowację w technologii PET z barierą: Bind-Ox+ , bardziej zaawansowaną od pionierskiej Bind-Ox , technologię usuwania wolnych rodników tlenu. Bind-Ox+ oferuje dodatkowo ochronę przed rozwarstwianiem się, co zapewnia nienaganny wygląd opakowań i ich zawartości. Umożliwia także projektowanie bardziej złożonych butelek z większą ilością dekoracji.

wodaStoisko Amcor będzie skonstruowane w stylu galerii prezentującej olbrzymi potencjał PET. Będzie przedstawiać po kilka typów butelek ze wszystkich kluczowych rynków: soki, mleko, piwo. Nowe projekty podkreślą różnorodność butelek i technik napełniania oferowanych przez Amcor: wielowarstwowe, napełniane na gorąco, mieszanki zawierające PET pochodzący z recyklingu z butelek po konsumentach.

Amcor przedstawi także butelki PET do piwa m.in.: Holsten - Niemcy, Dommelsch Ice - Holandia, Nik - browar Carsberg w Szwecji.

piwo