Drukuj

Rayoface: nowe folie Innovia Films BOPP label films and linerless label applications

Rayoface: nowe folie Innovia Films
Folie polipropylenowe BOPP do etykiet redukują wagę opakowania i ilość odpadów.

Firma Innovia Films zaprezentowała nową gamę folii Rayoface NB przeznaczonych do etykietowania bez konieczności użycia podłoża. Zostały wytworzone na potrzeby serii aplikatorów i systemów etykietowania.

Richard Southward, Product Manager w firmie Innovia Films, zajmujący się foliami do etykiet, mówi: - Folie Rayoface NB oferują rynkowi etykiet rozwiązanie, które zminimalizuje ilość odpadów opakowaniowych, zapewni efektywność procesu i poprzez sieć dystrybutorów wytworzy wartość zachowującą równowagę ekologiczną˝.

Folie Rayoface NB są dostępne w obu rodzajach, jako białe i przezroczyste oraz w grubościach 92 mikronów - pozwalając zastąpić rękawy kartonowe i 60 mikronów - pozwalając zastąpić dotychczasowe etykiety samoprzylepne i etykiety na butelki odwijane z roli. Folie Rayoface NB, przetworzone na etykiety nie wymagające podłoża, mogą być stosowane przez producentów detalicznych do etykietowania opakowań tacek z wyrobami mięsnymi i rybami. Poprzez zastosowanie etykiety bezpośrednio na opakowanie, można zminimalizować ilość odpadu i zredukować wagę opakowania o ponad 30 proc.

Rayoface: nowe folie Innovia FilmsCzytaj więcej: Folia 289Forum

Sieah123

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-03-17

Fsrednicki

Rzeczoznawca ekspert w dziedzinie budowy i ekspolatacji form 2018-03-12

Eraera7805

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-03-09

Takeme

Własna firma produkcyjna 2018-02-22

Darius

Opłacalność przewijania folii stretch 2018-02-22

Reportaże