Rozpoczęła się rejestracja wystawców na targi interpack 2026

Rozpoczęła się rejestracja…

Po wielkim sukcesie targów interpack 2023, trwają intensywne przygotowania do kolejnej edycji, która odbędzie się w dniach od 7 do 13 maja 2026 roku. Na około dwa lata przed rozpoczęciem targów oficjalnie rozpoczęła się faza rejestracji. Daje to firmom z całego świata możliwość zapewnienia sobie miejsca na wiodących targach branżowych.

Od start-upów po globalne korporacje: żadna firma nie jest zbyt mała ani zbyt duża, aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. W 2026 roku targi interpack będą nadal gromadzić globalny przemysł przetwórczy i opakowaniowy oraz napędzać dyskusję na najbardziej przyszłościowe tematy w sektorze.

Przez siedem dni targi będą stanowić platformę dla całego łańcucha wartości w branży - od maszyn pakujących i technologii przetwarzania, materiałów opakowaniowych i środków pomocniczych do pakowania, produkcji materiałów opakowaniowych, przetwarzania i drukowania opakowań, technologii znakowania i etykietowania, aż po magazynowanie, logistykę i technologię transportu. Dostępne są produkty i usługi dla wszystkich branż: spożywczej, napojów, cukierniczej i piekarniczej, farmaceutycznej, kosmetycznej, niespożywczej i przemysłowej.

interpack23-fs11489

interpack and components, równoległe targi dla dostawców z branży, w zeszłym roku gościły 2 809 wystawców z 61 krajów. 95 procent z nich chce na nie wrócić. Jednym z powodów jest fakt, że interpack to zawsze "wielki biznes": 82 procent odwiedzających to menedżerowie najwyższego szczebla zaangażowani w podejmowanie decyzji inwestycyjnych.

Lista oczekujących na największe na świecie targi branży jest tradycyjnie długa, więc wczesna rezerwa jest bardzo korzystna. Od 20 marca wystawcy mogą rejestrować się online i rezerwować swoje stoiska. interpack 2026 odbędzie się w dniach 7-13 maja w Centrum Targowym w Düsseldorfie. Wszystkie hale będą ponownie dostępne dla uczestników. Nowy podział hal według sektorów przemysłu, który został wprowadzony na ostatnich targach interpack, będzie kontynuowany. Ułatwi to odwiedzającym sprawne poruszanie się po wydarzeniu.

Dokumenty rejestracyjne na targi interpack i components 2026 są dostępne na stronie: www.interpack.com oraz www.packaging-components.com

Poprzedni wystawcy z 2023 roku mogą użyć swoich dotychczasowych danych dostępowych do zalogowania się i rejestracji. Debiutujący wystawcy zostaną poprowadzeni krok po kroku przez proces rejestracji.

brak
 

Aktualizacja

Wyłączny przedstawiciel na Polskę spółek targowych Messe Düsseldorf GbmH, Messe Düsseldorf Asia, Messe Düsseldorf China

Polska