Spółka Kan wesprze WOŚP

Spółka Kan wesprze WOŚP
Spółka KAN po raz kolejny wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem jako Złoty Partner.

13 stycznia 2013 roku WOŚP będzie zbierała fundusze na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka oraz na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych. Głównym Partnerem podlaskiego Finału jest Politechnika Białostocka, natomiast spółka KAN - producent instalacji wodnych i grzewczych będzie jednym ze Złotych Partnerów, , którzy szczególnie angażują się w akcję.

- Od lat wspieramy różne przedsięwzięcia charytatywne, jednak Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ma dla nas szczególne znaczenie, dlatego zdecydowaliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu jako Złoty Partner - mówi Jan Kaczan, wiceprezes KAN. -To największa charytatywna akcja w Polsce, a jej bohaterami są ludzie połączeni wspólną energią, pozytywnymi emocjami i tym samym celem. Warto przyłączyć się do niej, by wesprzeć szczytny cel - zbieranie funduszy na ratowanie życia i zdrowia noworodków oraz godną opiekę medyczną seniorów.

21 edycja jest współrealizowana przez Fundację Towarzystwo Ulepszania Świata oraz Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno Społeczne.

- Jak co roku, koncerty organizowane są na zasadzie zwrotu kosztów dojazdu ponoszonych przez zespoły, zaś sprawy techniczne - scena, nagłośnienie - realizowane są przez naszych partnerów po kosztach - mówi Marcin Wróbel, szef białostockiego sztabu.

Z okazji 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Białymstoku odbędzie się rekordowa ilość - blisko 30 imprez. Największe gwiazdy to austriacka grupa Kontrust, polska Kobranocka i białoruski PAWA.

Czytaj więcej: Współpraca 45