Statystyki - marzec 2006

Statystyki - marzec 2006
W marcu 2006 nasze strony odwiedziło ponad 52.000 użytkowników, którzy obejrzeli 509.077 stron. Oznacza to, że w pierwszym kwartale tego roku liczba osób odwiedzających nasz serwis podwoiła się!

Łączna liczba wszystkich odsłon w marcu to 1.336.856 (ponad 5 milionów hitów!), z czego 60% zostało wygenerowane przez automaty indeksujące i roboty. Jak zwykle zapraszamy na stronę Statystyki, gdzie prezentujemy pełne zestawienie statystyk od początku naszej obecności w sieci, czyli od początku 2003 roku.

Coraz więcej osób docenia nasz serwis i zdaje sobie sprawę, że korzystanie z naszych usług jest nie tylko proste, ale też pozwala na efektywne i błyskawiczne dotarcie do nowych klientów i współpracowników. Wszystkie nasze usługi, nawet te bezpłatne, są tak pomyślane i zaprojektowane, aby przynosiły naszym użytkownikom maksymalne korzyści, przy minimalnym nakładzie pracy i minimalnych kosztach. Większość naszych usług jest bezpłatna. Wybranie płatnej formy promocji pozwala na bardzo silne wyróżnienie własnej oferty.

Materiały publikowane w Plastech.pl są codziennie indeksowane przez wszystkie największe wyszukiwarki. Dzięki temu treści te są dostępne nie tylko na naszych stronach, ale także w wyszukiwarkach. Co więcej automaty indeksujące bardzo wysoko oceniają nasz serwis dzięki czemu w wynikach wyszukiwania nasze strony ukazując się często na najwyższych pozycjach.

Na wszystkie uwagi i komentarze użytkowników dotyczące wortalu staramy się szybko odpowiadać poprzez usprawnienia w funkcjonalnościach serwisu.

Czytaj więcej: Plastech 39