Statystyki - marzec 2006

W marcu wprowadziliśmy następujące zmiany:
  • Nowe narzędzia do publikacji ofert w dziale Oferty B2B. Nasi użytkownicy co miesiąc publikują prawie 2000 ofert B2B – teraz jeszcze szybciej i łatwiej mogą zarządzać swoimi ofertami.
  • Dodaliśmy kojarzenie Ofert B2B z firmami z Katalogu Firm. Teraz użytkownik może przypisać swoje oferty do firmy w Katalogu Firm i w ten sposób pełniej prezentować swoją firmę. Dodatkowo takie oferty przypisane do firmy są bardziej wiarygodne i lepiej prezentowane. Dla firm z pakietu Biznes Plus i Biznes Premium przy ofercie jest bezpłatnie prezentowane logo firmy.
  • Dla osób zainteresowany reklamą wprowadziliśmy boksy reklamowe. To reklama w formie tekstowej, której wygląd każdy użytkownik może samodzielnie dopasować. Tygodniowy koszt umieszczenia swojej reklamy we wszystkich działach serwisu to tylko 79 zł netto.
  • Rozbudowaliśmy Katalog Stron. Teraz oprócz nowych kategorii w opisie strony wyświetlamy też jej zdjęcie, a także PageRank, czyli ocenę strony przez Google - największą wyszukiwarkę na świecie.
oraz wiele innych mniejszych poprawek i usprawnień.

Dziękujemy za wszelkie komentarze i sugestie dotyczące naszego wortalu. Zachęcamy do dalszego zgłaszania propozycji poprawek i zmian, a my postaramy się szybko wprowadzić je w życie.

Czytaj więcej: Plastech 39