System ERP dla przemysłu tworzyw sztucznych

Gwarancja dotrzymania terminu i budżetu

Producenci tworzyw sztucznych stoją w obliczu presji kosztowej, dlatego w tej branży liczy się przejrzystość zarówno procesowa, jak i finansowa. Dzięki proALPHA mogą planować i monitorować projekt na wszystkich etapach: od wstępnego pomysłu, przez prototyp aż po seryjną produkcję. W tym celu wszystkie etapy projektowania i rozwoju produktu wraz z kompletną dokumentacja i danymi są rejestrowane bezpośrednio w systemie ERP.

Ponadto system ERP monitoruje zmianę komponentów, na przykład z powodu zmienionego składu surowców, i starannie dokumentuje nawet najmniejszą interwencję poprzez zarządzanie zmianami. Z każdą zmianą zmieniają się również koszty - one w ERP są na bieżąco aktualizowane i cały czas widoczne, przez co żadna zmiana nie jest finansową niespodzianką.

Spójna dokumentacja procesu, graficzna analiza w czasie rzeczywistym oraz dzielenie złożonych procesów na małe sekcje za pomocą WorkFlow Automation umożliwia pracownikom natychmiastowe rozpoznawanie krytycznych odchyleń i szybką reakcję, co jest niezbędnym warunkiem ukończenia projektów na czas oraz w zakładanym budżecie.


is-1131047996-1920x600-zmiana-wymaga

System ERP dla producentów tworzyw sztucznych to rozbudowane, a jednocześnie intuicyjne narzędzie. Przedsiębiorstwa z branży tworzyw sztucznych regularnie opracowuje nowe produkty i modele biznesowej współpracy, aby móc się dostosować do zmian na rynku. Kompletne rozwiązanie klasy ERP oferowane przez proALPHA w idealny sposób wspiera opracowanie i wdrożenie konceptów biznesowych. Zapewnia pełną kontrolę nad kosztami i procesami, co wpływa na lepszą kontrolę rosnących kosztów np. energii i granulatów oraz skrócić czas dostaw, tak aby zapewnić odpowiedni poziom zysku na zleceniu produkcyjnym.

Dzięki integracji CAD za pomocą CA-Link można uniknąć nawet pojedynczych błędów w zestawieniu materiałowym. System CAD-ERP zbiera w jednym miejscu wszystkie potrzebne dane, którymi można dowolnie zarządzać bez ryzyka strat czy duplikacji danych. Planowanie i optymalizowanie wielozasobowe zapewniają optymalne wykorzystanie zdolności produkcyjnej oraz wysokie tempo w produkcji. System proALPHA odwzorowuje nie tylko produkcję seryjną, lecz także produkcję jednostkową dla narzędzi i form.

Ponadto proALPHA jako zintegrowane rozwiązanie uwzględnia pracę wszystkich działów i oddziałów przedsiębiorstwa. Począwszy od zarządzania projektami, poprzez logistykę, produkcję i controlling, a skończywszy na kierownictwie. Organizacja jest połączona poprzez spójną obsługę procesów i aktualny dostęp do danych.

Zachęcamy do obejrzenia nagrania z webinarium: JAK ZAUTOMATYZOWAĆ PROCESY BIZNESOWE W PRZEMYŚLE TWORZYW SZTUCZNYCH? Dostęp do materiału nie wymaga rejestracji.Obejrzyj tutaj


Strona firmy: www.proalpha.com

System ERP + dla średnich przedsiębiorstw produkcyjnych wraz z narzędziami do analityki i raportowania, planowania korporacyjnego, zarządzania zaopatrzeniem, zarządzania produkcją, zarządzania jakością, zarządzania dostępem zarządzania energią, rejestracji czasu pracy

Polska, 65-021 Zielona Góra, Generała Jarosława Dąbrowskiego 1

Reportaże

Forum