THT buduje fabrykę opakowań

THT buduje fabrykę opakowań
Polska firma THT, producent systemów opakowań przemysłowych, rozwinie swoją działalność w świdnickiej podstrefie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Invest-Park.

Spółka jest obecna w Świdnicy już od ośmiu lat. Teraz chce się rozwijać i rozbudować swój zakład produkcyjny.

Nowa fabryka THT powstanie na ponad 2-hektarowej działce. Miejsce to do niedawna należało do firmy Knauf Industries Polska, która jednak nie rozpoczęła swojej inwestycji.

Świdnicki zakład produkcji opakowań przemysłowych powstanie najpóźniej do 2014 r. Obecnie trwają już prace projektowe. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to budowa zakładu rozpocznie się w połowie roku. Na miejscu zatrudnienie znajdzie co najmniej 30 osób.

THT jest jednym z wiodących producentów systemów opakowań dla największych producentów w branży automotive, a także AGD i RTV. Firma od lat zajmuje się kompleksową obsługą innych podmiotów w zakresie projektowania i produkcji opakowań przemysłowych pod ich indywidualne potrzeby. Zakład specjalizuje się w produkcji wielkogabarytowych pojemników transportowych, mniejszych pojemników usprawniających transport i logistykę w innych firmach oraz różnego rodzaju wypełnień tychże pojemników: kształtek piankowych, separatorów, kratownic, przekładek.

Ponadto opakowania jednorazowe autorstwa THT wykonane z różnego rodzaju pianek, stanowiące wkład do pudła kartonowego czy walizki, pozwalają chronić przed uszkodzeniem mechanicznym delikatne przedmioty.


brak
 

Produkcja opakowań przemysłowych, systemy opakowaniowe, skrzyniopalety, pudełka, wkłady do opakowań, piana

Polska