Targi Eurotool przyspieszają

Targi Eurotool przyspieszają
Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów Eurotool - najważniejsze wydarzenie branży obróbki mechanicznej w Polsce i jedno z najważniejszych w tej części Europy - po jubileuszowej i niezwykle udanej edycji w tym roku wyraźnie przyspieszają. Już dzisiaj zainteresowanie udziałem w targach jest ogromne, mimo że ich kolejna edycja odbędzie się w połowie października.

Wydarzenie organizowane przez Targi w Krakowie adresowane jest do przedsiębiorców wykorzystujących technologie obróbki metali w procesach produkcyjnych. Doskonałym dopełnieniem wystawy są Międzynarodowe Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach Blach-Tech-Expo.

Podczas ubiegłorocznej edycji zaprezentowało się aż 500 producentów i dystrybutorów z 32 krajów (zajmując o 40 proc. więcej powierzchni wystawienniczej w stosunku do roku 2014), z liczną reprezentacją włoskich producentów maszyn do obróbki blach. Wystawę odwiedziło ponad 9 tys. gości - to z kolei o 20 proc. więcej uczestników niż w 2014 r.

Stały i zauważalny wzrost zainteresowania imprezą to nie tylko efekt światowej marki targów, ale i miejsca organizacji. Od 2 lat Eurotool odbywa się bowiem w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków - jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w kraju.

Każdego roku organizatorzy Targów Eurotool trzymają rękę na pulsie innowacji, stale rozwijając program wydarzenia. I tak w Salonie Automatyki i Robotyki ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy robotów przemysłowych, manipulatorów, systemów automatyzacji, komponentów, sterowników i napędów. Z kolei Salon Kooperacji Przemysłowej to największe spotkanie usługodawców poszukujących partnerów zainteresowanych obróbką metali, przetwórstwem tworzyw sztucznych, obróbką drewna, modernizacją maszyn itp. Inżynierom korzystającym z nowoczesnych narzędzi pracy dedykowany jest Salon Technologii CAx.

Międzynarodowe Targi Eurotool to nie tylko profesjonalna przestrzeń udanych kontaktów biznesowych i miejsce promocji, ale także platforma wymiany wiedzy i doświadczeń. Towarzyszą im wykłady, seminaria, prezentacje firm i szkolenia z udziałem branżowych ekspertów. Ich 21. edycja odbędzie się w EXPO Kraków w dniach 18-20 października 2016 r. Więcej informacji na stronie internetowej organizatora wydarzenia.

Eurotool


Czytaj więcej: Maszyny 480 Targi 805