Technologia activeFlowBalance z medalem targowym

Technologia activeFlowBalance z medalem targowym
Technologia activeFlowBalance, zaprezentowana podczas targów Plastpol 2014 na wtryskarce elektrycznej IntElect, nagrodzona została złotym medalem targów.

Komisja konkursowa pod przewodnictwem profesora Józefa Koszkula z Politechniki Częstochowskiej wybierała technologie wtrysku spośród kilkudziesięciu targowych produktów. Demag Plastics Group otrzymał medal PlatinumPlast dla najlepszej technologii w kategorii maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Nagrodę w imieniu firmy odebrał Tomasz Tybura, dyrektor zarządzający Demag Plastics Group Sp. z o.o.

Technologia activeFlowBalance pomaga w balansowaniu nierównomiernego rozkładu ciśnienia w formach wielogniazdowych. Opcja ta możliwa jest do zastosowania we w pełni elektrycznych wtryskarkach IntElect i pomaga eliminować negatywne efekty procesu wtrysku, takie jak wypływki, niedolewy czy uszkodzenia formy.Firma Demag Plastics Group reprezentuje Sumitomo (SHI) Demag Plastics Machinery na polskim rynku wtryskarek od 2004. Siedzibą firmy jest Częstochowa, gdzie znajdują się pomieszczenia do szkoleń, prezentacji maszyn i prób form wtryskowych. Spółka zatrudnia dodatkowo 13 pracowników. Inżynierowie sprzedaży i technicy serwisu są rozlokowani przede wszystkim w trzech największych centrach branży tworzyw sztucznych w Polsce: na Śląsku, w regionie Polski centralnej (Warszawa, Łódź) oraz regionie Kujaw i Wielkopolski (Bydgoszcz/Poznań).


Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych o sile zwarcia do 20.000 kN, które mają zastosowanie w wielu
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych o sile zwarcia do 20.000 kN, które mają zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu na całym świecie: w przetwórstwie tworzyw wtryskarki elektryczne, wtryskarki hydrauliczne, roboty, serwis

Polska, 42-200 Częstochowa, Jagiellońska 81/83