Technologie kontroli elektrostatyki Meech

Firma Fascia Graphics inwestuje w najnowsze technologie kontroli elektrostatyki.

Firma Fascia Graphics, lider na rynku produkcji klawiatur membranowych w segmencie grafiki drukowanej dokonała inwestycji w najnowsze technologie kontroli elektryczności statycznej opracowane przez Meech International. Nowa inwestycja spowoduje zmniejszenie przyciągania pyłu i wyładowania elektrostatyczne w najnowocześniejszej fabryce Fascia.

Nowa inwestycja w technologię kontroli elektryczności statycznej to kolejny po wdrożeniu wartej 100 tys. funtów linii drukowania, przykład podejścia firmy Fascia Graphics mającego na celu zapewnienie klientom najwyższego możliwego poziomu jakości i wydajności. Firma dokonała inwestycji w szeroki zakres rozwiązań kontroli elektryczności statycznej Meech opartych na technologiach przemiennoprądowych i stałoprądowych impulsowych, w tym w przeciw-porażeniową listwę typu 915, przeciw - porażeniową listwą o długim zasięgu typu 976 oraz napędzany wentylatorem system powietrzny typu 935.

Paul Bennett, dyrektor zarządzający firmy Facia Graphics, skomentował sytuację następująco: - Firma Fascia Graphics była zawsze dumna z jakości swoich wyrobów, produkując klawiatury membranowe, nakładki, etykiety i powiązane produkty, spełniające najwyższe standardy jakościowe. Nie tylko dokonujemy inwestycji w najnowocześniejsze technologie w celu poprawy standardów, ale przeprowadzamy również co miesiąc wewnętrzne i zewnętrzne audyty i używamy najnowszego oprogramowania kontroli produkcji w celu monitorowania wydajności naszych dostaw.

Ta nowa technologia umożliwi zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia następujących częstych efektów niekontrolowanych wyładowań elektrostatycznych, takich jak: niewłaściwe zachowanie się produktu - powstawanie blokad i zmniejszenie wydajności nawet na najnowocześniejszych maszynach, przyciąganie pyłu - naładowane cząstki pyłu mogą pogorszyć jakość produktu i zwiększyć współczynnik odrzutów, rozmazywanie atramentu, pogarszające jakość wydruku, porażenie elektryczne operatora/personelu.

Działająca od ponad 40 lat w obszarze przemysłowych rozwiązań dotyczących elektryczności statycznej Meech Static Eliminators oferuje zakres produktów spełniających wciąż rosnące wymagania przemysłu, odznaczających się solidnością, niezawodnością i łatwością obsługi. Dla produktów firmy Meech dostępne jest wsparcie w pełnym zakresie możliwe dzięki doskonałej infrastrukturze serwisowej, zapewniane przez rozwiniętą światową sieć sprzedawców i dystrybutorów.

Czytaj więcej: Inwestycje 718