Unikatowy kubek od RPC

Unikatowy kubek od RPC Przedsiębiorstwo RPC Bebo, we współpracy z niemieckim producentem narzędzi Marbach, stworzyło unikatowy termoformowany kubek z zakrętką.

Zestaw o nazwie „Turner” obejmuje kubek, pokrywkę i folię wierzchnią, która jest szczelnie nałożona na górne obrzeże kubka i pokrywa całą powierzchnię pokrywki. Aby otworzyć opakowanie, konsument zdejmuje folię z pokrywki i obraca pokrywkę o 45° w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

Takie opakowanie, które można łatwo otworzyć i szczelnie ponownie zamknąć, oferuje ogromne zalety w użyciu poza domem. Kubek jest odpowiedni do stosowania w uchwytach samochodowych, a chociaż jest lekki, to dzięki mocnej konstrukcji jest w stanie wytrzymać trudy współczesnego stylu życia w mobilnym użytkowaniu, np. można go włożyć do plecaka, torby z rzeczami dla małego dziecka lub do torby szkolnej.

Oprócz różnych zastosowań do żywności na wynos, takich jak lody, przekąski i słodycze, kubek Turner z folią jest także doskonałym alternatywnym opakowaniem do karmy dla zwierząt domowych. Kubki można zamawiać w wersji z właściwościami barierowymi dla ochrony przed tlenem, parą wodną, promieniami UV i światłem.

Z myślą o skutecznym znakowaniu marki, atrakcyjnej prezentacji i wyróżnieniu produktów na półce dostępny jest szeroki wybór technologii zdobniczych.

Kubek RPC Bebo


Źródło: RPC Bebo Plastik GmbH

Czytaj więcej:

Reportaże

Forum