Vecoplan na targach Plastpol - Przywrócenie do obiegu

Vecoplan na targach Plastpol…
Vecoplan zaprezentuje swoje portfolio produktowe od 24 do 27 maja na Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol w Kielcach. Producent maszyn zaprezentuje swoje rozwiązania do rozdrabniania, magazynowania i transportowania. Rozwiązania te pozwalają na przetwarzanie różnych surowców do osiągnięcia wysokiej jakości produktu. Vecoplan zaprezentuje również bardzo wydajny rozdrabniacz VIZ 1700.Użytkownicy tej maszyny cieszą się wysokim poziomem pracy, niskimi kosztami eksploatacji i maksymalną wydajnością.
Vecoplan zaprezentuje swoje sprawdzone koncepcje recyklingu tworzyw sztucznych na stoisku C-29. Firma z Westerwald oferuje nie tylko know-how, ale także dostarcza maszyny i urządzenia do rozdrabniania,transportu i przetwarzania surowców pierwotnych i wtórnych. Vecoplan zaprezentuję odwiedzającym, w jaki sposób można zamknąć obieg i poddać recyklingowi tworzywa sztuczne – w sposób oszczędny. Wysoce wydajne rozdrabniacze Vecoplan są niezbędne do perfekcyjnego działania recyklingu w obiegu zamkniętym. Dzieje się tak, ponieważ są w stanie przetwarzać szeroką gamę materiałów wejściowych.
Na targach Plastpol Vecoplan zaprezentuje wysokowydajny rozdrabniacz VIZ 1700, jeden z największych i najbardziej energooszczędnych rozdrabniaczy w swoim portfolio produktów do przetwarzania tworzyw sztucznych. System ten zapewnia użytkownikom dużą elastyczność,ponieważ może rozdrabniać zupełnie różne tworzywa sztuczne. Rozdrabniacz można precyzyjnie dostosować do różnych wymagań wejściowych i wyjściowych, wybierając odpowiednie rotory, noże i sito. Wydajność rozdrabniania można dopasować do pozostałej linii technologicznej. Dzięki koncepcji przykręcanych pakietów narzędzi tnących ze zmiennymi nożami, wymiana rotora to już przeszłość. Użytkownicy muszą jedynie wymienić pakiety narzędzi tnących, aby szybko i łatwo dostosować geometrię cięcia do różnych frakcji wyjściowych. VIZ na stoisku będzie wyposażony w napęd HiTorc, który ma wysoki poziom mocy rozruchowej i potężny moment obrotowy.
Vecoplan na Plastpol: Hala C, Boot 29
22-04-11-vecoplan-vb-plastpol
Maszyna VIZ firmy Vecoplan może skutecznie rozdrabniać rozmaite materiały z tworzyw sztucznych.

Producent maszyn i systemów z zakresu gospodarki zasobami i recyklingu, przeznaczonych do rozdrabniania, transportu i przetwarzania drewna, biomasy, tworzyw sztucznych, papieru, innych cennych surowców, takich jak odpady komunalne i przemysłowe.

Niemcy