Wielkie możliwości Plastigo na targach Plastpol

Wielkie możliwości Plastigo…
Przed nami cztery intensywne dni Targów Plastpol w Kielcach. Plastigo jak zwykle przygotowało dla Odwiedzających kompleksową prezentację, obejmującą zarówno najnowsze, jak i najbardziej ekonomiczne rozwiązania z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych. W tym roku zgodnie z hasłem „Wielkie możliwości” firma powiększa stoisko, aby zaprezentować nowości i aż trzy kompletne linie produkcyjne.

Poszczególne gniazda produkcyjne, w których bazą będą wtryskarki marki Haitian: MaEco160, Ma160 oraz Zhafir Ve60, wspierane będą jak zwykle przez osprzęt peryferyjny Shini oraz roboty marki Star. Po raz pierwszy uzupełnieniem linii produkcyjnej będą taśmociągi marki Plastigo. Na targach premierę będą miały ich prototypy, a od października urządzenia te znajdą się w stałej ofercie Plastigo. Na szczególną uwagę zasługuje również robot marki Star – całkowicie nowy model, który zostanie wprowadzony do sprzedaży pod koniec tego roku. Oprócz widocznego na pierwszy rzut oka nowego design-u, robot posiada również nowy kontroler i oprogramowanie. Najważniejszą cechą jest jednak funkcja ruchu równoległego wszystkich trzech osi naraz, umożliwiająca wykonanie ruchu przestrzennego w jeszcze krótszym czasie i w dowolnej konfiguracji.

„Wielkie możliwości” Plastigo w praktyce oznaczają ofertę dostosowaną do każdego Klienta i jego zróżnicowanych potrzeb, czego wyrazem jest tegoroczna prezentacja targowa. Venus to precyzja i szybkość a zarazem energooszczędność, zamknięta w dopracowanej technologicznie formie. Jest to oferta z najwyższej półki, przeznaczona dla najbardziej wymagających sektorów produkcji na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych. Energooszczędny i zaawansowany technologicznie Mars, to z kolei sprawdzone rozwiązanie konstrukcyjne w dobrej cenie. Bestseller Mars oparty jest na nowoczesnych rozwiązaniach, dzięki którym uzyskuje się wysoką precyzję wtryskiwania oraz znaczną redukcję zużycia energii. MaEco to najbardziej ekonomiczna z maszyn – atrakcyjna cenowo alternatywa, umożliwia przetwórcom konkurencyjną produkcję standardowych detali. Maszyny te dostępne będą dodatkowo w ofercie Plastigo Finance, przygotowanej dla osób, które chcą wygodnie i na korzystnych warunkach sfinansować zakup urządzeń.

Co ważne, urządzenia ekspozycyjne będą oferowane w specjalnych targowych cenach. Plastigo na Plastpolu można będzie znaleźć na stoisku F14.


Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81