Współpraca Krakchemii z Dospel Plastics

Współpraca Krakchemii z Dospel…
Dwie działające w sektorze przetwórstwa tworzyw sztucznych firmy: Krakchemia oraz Dospel Plastics będą ze sobą współpracować.

Obydwie firmy podpisały umowę handlową, na mocy której Krakchemia będzie sprzedawać maszyny znajdujące się w ofercie Dospel Plastics. W ramach tego porozumienia Krakchemia uzyskała przedstawicielstwo sprzedaży asortymentu firmy Dospel Plastics na terenie Polski. Oferta obejmuje wtryskarki firmy Haitian, a także urządzenia peryferyjne Shini.

Krakchemia konsekwentnie buduje swoją pozycję na rynku oferentów maszyn do przetwórstwa tworzyw. Rok temu została już przedstawicielem dwóch azjatyckich producentów maszyn. Podpisała umowy z dwoma tajwańskimi firmami Lian You Machinery Industry oraz Jih Ching Machine.

Umowa z Dospel Plastics to kolejny krok w drodze do realizacji tej strategii. Wynika ona z faktu, że wchodząc na giełdę Krakchemia zauważyła pewien efekt synergii jaki może dać wejście w obszar sprzedaży maszyn. Odbiorcy jej granulatów, to przecież firmy zajmujące się produkcją. A one potrzebują maszyn. Ponieważ firma miała już pokaźną bazę kontaktów, to doszła do wniosku, że może tym klientom zaoferować również maszyny do przetwórstwa tworzyw.

Krakchemia na targach Plastpol 2009

Haitian to w tej chwili najprawdopodobniej zdecydowanie najlepsze azjatyckie wtryskarki. Na rynku szczególnie dobrze znane są takie wtryskarki tej marki jak Saturn, Mars – są to zaawansowane technologicznie i energooszczędne wtryskarki, Venus – nowoczesne wtryskarki elektryczne oraz Jupiter - wtryskarki dwupłytowe. Z kolei jeśli mowa o peryferiach Shini, to w grę w chodzą suszarki, podajniki, chłodziarki, młynami szybko i wolnoobrotowe, miksery, termostaty oraz zestawy osuszająco - podające.

Czytaj więcej: Umowy 138 Maszyny 494

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81
Handel hurtowy artykułami chemicznymi - granulaty
 

Handel hurtowy artykułami chemicznymi - granulaty, tworzywa konstrukcyjne, koncentraty barwiące, folie

Polska