Współpraca między Bodo Möller Chemie i Huntsman pogłębia się

Współpraca między Bodo Möller…
Bodo Möller Chemie Group od wielu lat jest jednym z najważniejszych partnerów firmy Huntsman Advanced Materials. Począwszy od lipca 2017 r. grupa oferuje kleje, materiały kompozytowe i żywice do elektroniki i energetyki również na Węgrzech, gdzie firma posiada nowy oddział, Bodo Möller Chemie Węgry.

- Rynki, które obsługujemy poprzez nasze oddziały w Czechach, Chorwacji, Rosji i na Węgrzech przechodzą okres szybkiego wzrostu. Istnieje ogromny popyt na najwyższej jakości produkty i ekspertyzy. Działamy nie tylko w oparciu o dystrybucję, ale przede wszystkim koncentrujemy się na zapewnieniu kompleksowej obsługi klienta w zakresie dostaw i doradztwa technicznego - mówi Frank Haug, prezes grupy Bodo Möller Chemie.

Dla ekspertów z firmy Bodo Möller Chemie dystrybucja to coś więcej niż tylko umowa z dostawcą. Oprócz posiadania własnego zakładu produkcyjnego grupa przeprowadza również badania i testy laboratoryjne w celu wdrożenia nowych rozwiązań i doboru materiałów. Poprzez ciągłe rozwój Bodo Möller Chemie zapewnia klientom szybką i kompleksową w większości krajów Europy. Produkty firmy Huntsman Advanced Materials obejmują głównie żywice epoksydowe, pochodne akrylowe i poliuretany do różnych zastosowań w obszarach połączeń klejowych i uszczelnień.

Z 40-letnim doświadczeniem w sprzedaży specjalistycznych chemikaliów, Bodo Möller Chemie Group jest obecnie wiodącym partnerem renomowanych światowych firm chemicznych, takich jak Dow Automotive Systems, HB Fuller, BASF, Huntsman Advanced Materials i Huntsman Textile Effects. Dzięki własnej fabryce i laboratorium firma jest w stanie przygotować własne formulacje produktów i prowadzić testy aplikacyjne. Bodo Möller Chemie Group oferuje głównie wysokiej klasy żywice epoksydowe, kleje poliuretanowe i silikonowe, tworzywa termoutwardzalne, pigmenty, dodatki do tworzyw sztucznych, powłok i tekstyliów oraz tworzywa modelarskie. Eksperci firmy Bodo Möller Chemie oferują swoim klientom doradztwo techniczne aby pomóc im znaleźć optymalne rozwiązania, dopasowane do indywidualnych wymagań wielu różnych sektorów przemysłu.

Źródło: Bodo Möller Chemie GmbH
Reportaże

Forum

Jackoos_899

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-09-16

Iebm

Kilka pytań dotyczących procesu wtryskowego i wtryskarek. 2021-09-01

Yellow

Problem z rozbryzgami 2021-07-15

Bentor

Własna firma produkcyjna 2021-06-04

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09