Wysokowydajne wytłaczarki od battenfeld-cincinnati

Nowoczesne i efektywne wysokowydajne wytłaczanie folii do termoformowania

Wysokowydajne wytłaczarki high-speed oraz unikatowe zestawy walców chłodzących firmy battenfeld-cincinnati stanowią optymalną technologię urządzeń dla rosnącego rynku opakowań. Absolutną nowością w spektrum produktów battenfeld-cincinnati do wytłaczania folii jest zaprezentowany po raz pierwszy podczas K 2016 3-warstwowy feedblock do produkcji folii produkowany całkowicie w zakładzie w Bad Oeynhausen (Niemcy).

Seria wytłaczarek high-speed obejmuje dwa rozmiary (45 oraz 75 mm) z potencjałem oszczędności energii od 15 do 20%, jak również poprawy jakości poprzez krótszy czas prze-bywania. Wytłaczarki są łatwe w obsłudze i wymagają niewielkiej przestrzeni; niemniej jednak osiągają ekstremalnie wysokie wydajności (30-1.500 kg/h dla PP, 35-1.750 kg/h dla PS, 30-1.200 kg/h dla wstępnie osuszonego PET). Dla przetwórstwa PET battenfeld-cincinnati oferuje również własną serię maszyn - STARextruder.

Wysokowydajne wytłaczarki high-speed


Zestaw walców chłodzących Multi-Touch jest także odpowiedni do wysokowydajnego wytłaczania. Jest on wyposażony w innowacyjną technologię z wieloma szczelinami wygładzają-cymi, dzięki czemu nawet przy wysokich prędkościach linii, otrzymywane są folie wolne od naprężeń, z tolerancją grubości +/- 1%, jak również z wysoką przejrzystością i powierzch-nią o wysokim połysku. Model Multi-Touch XXL zapewnia gigantyczną wydajność do 3.300 kg/h (PET) oraz do 2.700 kg/h (PP), w zależności od szerokości i grubości folii.


Zestaw walców chłodzących Multi-TouchWięcej informacji na:
www.battenfeld-cincinnati.com
www.youtube.com/BattenfeldCincinnati

Przedstawicielstwo battenfeld-cincinnati w Polsce:
JARMEX Jarosław Siekierczak
tel.: +48/61 8410 309
fax: +48/61 8410 310
jarmex@jarmex.net.pl
www.jarmex.net.pl