Złota i srebrna laminacja w RPC

Złota i srebrna laminacja w RPC
Przedsiębiorstwo RPC poinformowało o nowych opcjach laminacji folii A-PET, m.in. w kolorach złotym i srebrnym, które oferują atrakcyjne efekty wizualne dla różnych rynków i zastosowań.

Premiera nowych laminatów nastąpiła niedawno, tuż po tym jak firma wprowadziła do sprzedaży trwałą folię do zastosowań w technologii formowania, napełniania i zamykania (FFS), m.in. do pakowania szynki w plastrach, świeżego mięsa, sera i świeżego makaronu. Wymagany rodzaj folii wykorzystuje tworzywo A-PET jako materiał podstawowy, laminowany folią polietylenową lub EVOH w celu zapewnienia niezbędnej bariery tlenowej wydłużającej okres przydatności do spożycia.

RPC zainwestowało teraz w nowy sprzęt do laminacji, aby poszerzyć możliwości w zakresie obsługi, elastyczności i zdobień. W przeciwieństwie do tradycyjnej laminacji na gorąco podczas produkcji, nowy proces przebiega poza linią produkcyjną i nie wykorzystuje rozpuszczalników, co pozwala na laminowanie różnych materiałów do różnych zastosowań.

Pierwszą nową serią są produkty Hi-Dessert, opracowane w celu oferowania atrakcyjnych wzorów tacek, idealnych do pakowania słodyczy. Dostępne są takie style jak czarny A-PET laminowany srebrną folią oraz brązowy A-PET laminowany złotą folią.

Czytaj więcej: Folia 291Forum

Bscr_eu

PC ABS i HIPS 2018-04-22

50cent

Czyszczenie układu chłodzącego form wtryskowych. 2018-04-21

Piotrzawadzinski

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-04-15

Yellow

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-04-13

Frohe_

Tampodruk wymagania? 2018-04-13

Reportaże