Data:
-
Miejsce:
Łódź, Polska ,
EXPO hall Łódź International Fair ltd. ul. Wólczańska 199 90-531 Łódź Polska

Organizator:
Bio-Tech Consulting Sp. z o.o. ul. Kamińskiego 23 90-229 Łódź Polska
Tel.:
+48 42 6780112
Fax:
+48 42 6780128
www:
www.bioforum.pl
e-mail:
bioforum@bioforum.pl

Bio-Forum VII to największe, międzynarodowe wydarzenie biotechnologiczne w Europie Środkowej. Od 2000 roku, Bio-Forum jest platformą do poszukiwania partnerów w badaniach aplikacyjnych, tworzenia kontaktów biznesowych i podejmowania inicjatyw w biotechnologii.

Głównym celem nadchodzącej edycji Bio-Forum jest tworzenie powiązań biznesowych pomiędzy wschodzącą środkowoeuropejską biotechnologią a dojrzałym bio-przemysłem z USA i Europy Zachodniej. Na Bio-Forum VII zgromadzony zostanie potencjał badawczo-rozwojowy (R&D) krajów takich jak Czechy, Estonia, Litwa, Łotwa, Polska, Słowacja i Węgry, co daje uczestnikom niezwykłą okazję do zorientowania się w biotechnologicznych możliwościach tego regionu.

Potencjał biotechnologiczny Europy Centralnej rośnie i osiągalne staje się produkowanie nowych leków, kosmetyków, żywności, czy innych produktów bazujących na projektach wdrożeniowych realizowanych w środkowoeuropejskich laboratoriach. Jest jednak konieczne zaprezentowanie światu naszych możliwości w biotechnologii oraz nawiązywanie kontaktów z nowymi partnerami. Zainteresowanie naszym regionem, jakie wykazują światowi liderzy branży biotech jest także sygnałem dla rodzimego bio-przemysłu, że czas zaangażować się w projekty biotechnologiczne i zwrócić baczną uwagę na biotechnologię jako źródło nowych produktów.

Zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani biotechnologią do udziału w Środkowoeuropejskich Targach Biotechnologii i Biobiznesu Bio-Forum VII.