Data:
-
Miejsce:
Targi Kielce, Zakładowa 1, 25-672 Kielce, Polska

Organizator:
Targi Kielce, Zakładowa 1 25-672 Kielce, Polska
Tel.:
+48 41 3651219
Fax:
+48 41 3651315
www:
www.targikielce.pl
e-mail:
ekotech@targikielce.pl

Od 20 lat targi Ekotech zrzeszają branżowych przedsiębiorców, przedstawicieli samorządów i pracowników naukowych, dając im możliwość zapoznania się z najnowszym sprzętem, technologiami, ale także trendami dotyczącymi gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jubileuszowa edycja targów potrwa aż trzy dni!

Targi Ekotech to jedno z najważniejszych wydarzeń branży komunalnej w Polsce. Tegoroczna edycja rozpocznie się 27 lutego i potrwa do 1 marca. Co roku do kieleckiego ośrodka wystawienniczego przyjeżdżają najwięksi krajowi i zagraniczni wystawcy związani z ochroną środowiska  oraz gospodarką odpadami. Wydarzenie cieszy się także niesłabnącą popularnością wśród zwiedzających - wśród nich znajdują się nie tylko branżowi przedsiębiorcy, ale także pracownicy administracji publicznej oraz przedstawiciele świata nauki.

Wielu wystawców podkreśla, że Targi Ekotech to miejsce, w którym nie tylko mogą zaprezentować swoją ofertę szerokiej publiczności, ale przede wszystkim podpisać kontrakty i umowy na dostawę sprzętu.


Poprzednie edycje