Data:
-
Miejsce:
Warszawa, Polska ,
Hotel InterContinental ul. Emilii Plater 49 00-125 Warszawa Polska

Organizator:
Centre for Management Technology
Tel.:
+65 63469115
Fax:
+65 63455928
www:
www.cmtevents.com
e-mail:
jaime@cmtsp.com.sg
W konferencji weźmie udział kilkuset specjalistów, działających na co dzień w branży PET. Będą to nie tylko polscy specjaliści, ale też eksperci z całego świata. Tym samym będzie to największe tegoroczne wydarzenie dla sektora PET, odbywające się w Polsce.

Program konferencji obejmuje m.in. dwie główne tematyczne prezentacje prowadzone przez fachowców z takich firm jak Indorama i Neo Group. Dodatkowym punktem programu będzie wykład: - "Rynek preform i opakowań pet w Polsce". Wygłosi go Jacek Bielawski, dyrektor handlowy ALPLA Żywiec sp. z o.o.

Uczestnicy dwudniowego spotkania będą dyskutować m.in. na takie tematy jak:
  • Nowe prawa własności, nowe struktury, konsolidacje w branży, czyli kto wychodzi, a kto pozostaje w grze na globalnym rynku PET?
  • Technologie barierowe oraz ich wpływ na tendencje recyklingowe
  • Wzrastające rola postaw środowiskowych oraz ich oddziaływanie na branżę PET
  • Co czeka światową branżę PET?
Warszawską konferencję organizuje Centre for Management Technology. Jest to międzynarodowe forum biznesowe, które specjalizuje się w organizowaniu globalnych, specjalistycznych konferencji poświęconych aktualnym problemom danej branży.

W czerwcowym spotkaniu wezmą udział dostawcy materiałów (PX/PTA/MEG), dostawcy i producenci żywic poliestrowych z odpadów PET, wytwórcy poliestru, handlowcy zajmujący się zakupem i sprzedażą polimerów i petrochemikaliów, przetwórcy i producenci preform, dostawcy technologii używanej w branży PET, przedstawiciele firm recyklingowych.