Webinar Antycovid Expo

Webinar Targów Antycovid Expo - pierwsze spotkanie

Data:
-
Miejsce:
Online,
Organizator:
Targi w Krakowie Sp. z o.o., Galicyjska 9, 31-586 Kraków, PL
Tel.:
+48 12 644 59 32
www:
www.antycovidexpo.pl
e-mail:
biuro@targi.krakow.pl

Ręka na pulsie

W związku z licznymi zapytaniami o kolejne edycje organizatorzy zapowiedzieli, że ponownie spotkają się z wystawcami we Wrocławiu. Niestety ze względu na sytuację epidemiczną i obostrzenia z nią związane planowane odsłony Antycovid Expo odbędą się dopiero w 2021 roku. – Czas nie jest dla nas łaskawy. W tym momencie nie możemy zorganizować stacjonarnie targów, ale jak tylko będzie to możliwe, ogłosimy miejsca, w których odbędą się kolejne edycje. Mamy zapytania z całej Polski, dlatego analizujemy dogodne dla wszystkich zainteresowanych miasta i obiekty. Cały czas trzymamy rękę na pulsie i, pomimo że najbardziej lubimy bezpośrednie spotkania, w czasie „zamrożenia branży” mamy inne ciekawe rozwiązania dla naszych klientów. Jednym z nich są eksperckie webinary. – zapowiada Beata Łoś, Kierownik Zespołu Antycovid Expo.

Pierwsze bezpłatne spotkania online odbędą się już na początku grudnia. Wiedzą oraz doświadczeniem podzielą się praktycy branży, którzy przedstawią ciekawe case studies. Program skierowany będzie do specjalistów BHP, właścicieli przedsiębiorstw, osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo pracowników w szeroko pojętym przemyśle.

Pierwsze spotkanie - 3 grudnia, godz. 11:00

Tematem będą programy zapobiegawcze przed rozprzestrzenianiem się wirusa w różnych obszarach przemysłowych.  Wystąpienie poprowadzi Pan Piotr Bonarski, dyrektor zakładu Technonicol-Insulation Sp. z o.o. Na przykładzie swojego doświadczenia przedstawi, jak przygotować i zabezpieczyć pracowników dużego zakładu produkcyjnego przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Omówi zagadnienie analizy ryzyka, inwestycji, automatyzacji i robotyzacji.

Drugie spotkanie - 10 grudnia, godz. 11:00

Tematem będzie rola odpowiedniej wentylacji w halach produkcyjnych i magazynowych. Wystąpienie poprowadzi Pani Marzena Maj, dyrektor handlowa Smay Sp. z o.o. Podczas rozmowy z Panią Marzeną dowiemy się, czym jest właściwa wentylacja w firmach, halach produkcyjnych i magazynach, jak zadbać o wymianę powietrza, jakie są możliwości filtracji.

Do każdego ze spotkań można dołączyć dokonując rejestracji na stronie www.antycovidexpo.pl

Szeroki wachlarz rozwiązań dostępny będzie również w e-katalogu – platformie wirtualnych produktów i usług. W tym miejscu swoją ofertę prezentować będą producenci i dostawcy. Wirtualna przestrzeń spodoba się wszystkim, którzy cenią sobie czas i szybki kontakt z wybraną firmą. Szczegóły na temat
 e-Antycovid Expo dostępne są na stronie www.antycovidexpo.pl

- Każdego dnia prowadzimy dziesiątki rozmów z naszymi klientami. Wiemy, że wiele zakładów przemysłowych nadal poszukuje sprawdzonych rozwiązań, które będą chronić pracowników przed zakażeniem koronawirusem. Rynek środków zwiększających bezpieczeństwo stale rośnie. Jak odnaleźć się w gąszczu publikowanych ofert? Naszym celem jest pomoc przedsiębiorcom w wyborze sprawdzonych na rynku usług i produktów. Dzięki webinarom chcemy prezentować najlepsze praktyki, które mogą być przykładem dla kolejnych firm. W ten sposób kontynuujemy ideę, którą zapoczątkowaliśmy na Targach Antycovid Expo. – dodaje Beata Łoś.

Wiedza jeszcze nigdy nie była tak cenna, jak dzisiaj. To ona pozwoli przetrwać wielu firmom w tym trudnym czasie. Warto po nią sięgać i czerpać z doświadczenie cenionych praktyków.
Szczegóły na temat e-Antycovid Expo dostępne są na stronie www.antycovidexpo.pl


e-antycovid-baner-na-wydarzenia1200x600


Organizator