Bogata oferta Plast Line na Targach Plastpol

Bogata oferta Plast Line na…
Centralny młyn firmy Getecha, suszarka firmy Motan, urządzenie dozujące do czterech komponentów Gravicolor 100, urządzenie wolumetryczne, Minicolor, w wersji grawimetrycznej oraz popularna seria produktów Smart, to tylko część oferty, jaką z okazji zbliżających się Targów Plastpol, przygotowała firma Plast Line.

Już po raz piąty firma Plast Line, generalny przedstawiciel firm Motan, Getecha, Regloplas i Mfördersysteme zaprezentuje urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych, które na co dzień znajdują uznanie wśród szerokiego grona klientów.

- Na tegorocznych targach przedstawimy m.in. centralny młyn firmy Getecha z systemem odpylania i odsysania materiału oraz możliwością mielenia do 360kg/h. Specjalna cena targowa, dodatkowe wyposażenie w standardzie i znakomita technika naszego partnera spowoduje zapewne, że po raz kolejny znajdzie się wielu zainteresowanych zakupem urządzenia – prorokuje Jacek Dobrzyński, szef Plast Line.

Cieszące się niezmiennym powodzeniem urządzenia firmy Motan sprawiają też, że jak co roku, Plastline zaprezentuje suszarkę - tym razem będzie to Luxor 160 z trzema lejami. Każdy z nich ma pojemność 150 l. Ponadto na stoisku firmy zostanie pokazane urządzenie dozujące do czterech komponentów Gravicolor 100. Dodatkowo będzie się też można zapoznać z zupełnie nowym produktem, znanym na polskim rynku jako urządzenie wolumetryczne, Minicolor, ale w wersji grawimetrycznej.

- Nasz wieloletni partner, firma Regloplas stale rozwija paletę swoich produktów do termostatowania form. Z tej okazji pokażemy więc najbardziej popularną serię urządzeń Smart w zakresie temperatur od 90 do 140 st. C. – mówi Dobrzyński.

Z kolei firma Mfördersysteme przybliży odwiedzającym swoje produkty w postaci transporterów taśmowych i separatorów bębnowych. - O wszystkich nowościach będzie można się przekonać na własne oczy, odwiedzając nasze stoisko podczas tegorocznych targów. Cieszymy się niezmiernie, że po raz kolejny będziemy mogli się spotkać z naszymi klientami, przyjaciółmi i osobami współpracującymi co dzień z naszą firmą na co dzień – kończy Jacek Dobrzyński.

Plast Line będzie obecny w hali B, na stoisku 31.

Urządzenia peryferyjne niezbędne do przetwórstwa
 

Urządzenia peryferyjne niezbędne do przetwórstwa tworzyw sztucznych: dozowniki, podajniki, suszarki, młyny, manipulatory, termoregulatory, transportery taśmowe

Polska, 51-180 Wrocław, Kominiarska 42