Bosky poszerza swoją ofertę o urządzenie banderolujące Proband V1000

Bosky poszerza swoją ofertę…

Oferta Bosky poszerza się o innowacyjny system banderolowania - Proband V1000 niemieckiej firmy project Service & Production GmbH.

Banderolowanie (owijanie produktu banderolą) od dawna stosowane jest do oznaczenia produktów objętych akcyzą - alkoholu oraz papierosów a obecnie zdobywa coraz większą popularność w sektorze spożywczym, farmaceutycznym, logistycznym oraz poligraficznym ze względu na ochronę środowiska naturalnego oraz zmiany zachowań konsumenckich i ich decyzji zakupowych.

Banderola jest skutecznym nośnikiem marki, umacnia ją i podnosi rozpoznawalność produktów danej firmy. Równocześnie jest to to skuteczny sposób zarówno na łączenie produktów w zestawy, jak również na ciekawą identyfikację wizualną informacji dodatkowych, dzięki personalizowanym banderolom.

Zadaniem takiej firmy jak Bosky jest odpowiednie rozpoznanie trendów, musimy dużo wcześniej przygotować siebie i naszych klientów do wymogów rynku. W tym celu firma nawiązała współpracę z ekspertem z dziedziny banderolowania: producentem urządzeń wysokiej jakości, które można dopasować do każdego klienta indywidualnie: od mobilnych maszyn stand alone po w pełni zautomatyzowane linie.

news

Proband V1000 jest maszyną bardzo wszechstronną, posiada możliwość dopasowania ramy spinającej idealnie do produktu i można ją wymienić bez użycia jakichkolwiek narzędzi, jeśli produkt się zmieni. Wszechstronność urządzenia zwiększa też nieograniczony wybór banderol o różnych szerokościach i grubościach, z różnych tworzyw, zadrukowanych lub nie, spełniających najwyższe wymagania jakościowe i konsumenckie. Informacja prasowa, nowość w Bosky 2021: Proband V 1000.

Urządzenia charakteryzuje:

  • maszyna mobilna lub w pełni zautomatyzowana z ramką do szybkiej wymiany
  • dla szerokości pasm od 25-60mm zawsze tylko jedna rama
  • spinanie różnych grubości taśmy
  • spinanie ultradźwiękowe
  • kolorowy panel dotykowy
  • możliwość wymiany ramki bez użycia narzędzi

Banderole wykonane z papieru lub folii

Banderolki oferowane przez Bosky spełniają najbardziej zróżnicowane wymagania jakościowe, czy to wykonane z papieru lub tworzywa sztucznego, czy drukowane w maksymalnie 12 kolorach lub niezadrukowane. Są one dostępne w standardowych szerokościach od 20 do 120 mm, same rolki mogą mieć do 1700 m długość.


Czytaj więcej:

BOSKY oferuje indywidualne rozwiązania w zakresie automatyzacji pakowania oraz urządzenia ergonomiczne i wspierające dla produkcji.

Polska