Cyfryzacja motywem przewodnim ekspozycji firmy KOCH na targach interpack

Cyfryzacja motywem przewodnim…
"Szybciej, lepiej, łatwiej i wygodniej" - tymi czterema określeniami firma KOCH Pac-Systeme rekomenduje swoje nowe rozwiązanie - K 4.0, które zostanie zaprezentowane podczas rozpoczynających się w przyszłym tygodniu targów interpack. Nowa technologia uzupełnia ofertę producenta maszyn pakujących o dopasowane rozwiązania w zakresie cyfryzacji maszyn specjalistycznych.

Oferta obejmuje między innymi specjalne gogle serwisowe, pozwalające klientom uzyskać pomoc w czasie rzeczywistym, bez względu na lokalizację, bez konieczności straty czasu i pieniędzy związanych z podróżą. Dzięki okularom technicy przebywający w siedzibie głównej firmy w Schwarzwaldzie uzyskują widok na maszynę i mogą wskazać odpowiednie działania serwisowe lub przeprowadzić przez proces naprawczy.

Ponadto, dzięki usłudze SparePartsManager proces zamówienia części zamiennych będzie w przyszłości szybszy i wygodniejszy. Dostępny online katalog to prawdziwa innowacja w świecie maszyn, choć bowiem nie ma dwóch identycznych maszyn, to każdy klient może zamówić dokładnie taką część, jaka jest wymagana w jego konfiguracji.

Kolejne rozwiązania techniczne obejmują między innymi proces wirtualnego uruchomienia, który zdecydowanie skraca czas fazy konstrukcyjnej, oraz nowy, intuicyjny panel kontrolny HMI.

KOCH


Oprócz rozwiązań spod znaku Przemysłu 4.0 firma zaprezentuje podczas targów także między innymi przykład wszechstronnej technologii w zakresie automatycznego pakowania - wysokiej klasy maszynę blistrującą KBS-KF z płynnie poruszającym się przenośnikiem.

KOCH


Ofertę firmy KOCH Pac-Systeme będzie można obejrzeć w hali 6, na stoisku E80. Polscy goście planujący zapoznać się z ofertą firmy KOCH skontaktować się mogą z polskim przedstawicielstwem, firmą KF Technologie, w celu umówienia spotkania - tel. +48 22 873 36 64, +48 606 240 930; e-mail: a.folczak@kftechnologie.com.pl.

Czytaj więcej: Maszyny pakujące 60

Termoformierki, linie pakujące, blister kartonowy,blister
 

Termoformierki, linie pakujące, blister kartonowy,blister RPET, zadruk opakowań, folie i płyty ABS, HIPS,ABS/PMMA, APET, RPET, PS i PP, linie do ekstruzji folii PET

Polska