Do zobaczenia na Plastpolu!

Do zobaczenia na Plastpolu!
Dowodem na zainteresowanie tegorocznymi targami Plastpol mogą być losy listy wystawców targowych, która jeszcze w ostatnim tygodniu przed targami znacząco się powiększyła. W miniony piątek znajdowało się na niej blisko 750 firm, co potwierdza, iż kielecka impreza jest czołowym wydarzeniem branży tworzyw sztucznych i gumy w naszym regionie.

Tradycyjnie targi Plastpol to miejsce prezentacji kompleksowej oferty skierowanej do branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. W Kielcach swoje najnowsze rozwiązania przedstawiają producenci i dystrybutorzy tworzyw sztucznych i dodatków, wytwórcy maszyn do przetwórstwa tworzyw polimerowych oraz urządzeń peryferyjnych, jak również przedstawiciele branży recyklingu i firm współpracujących z branżą.

Jak podkreślają organizatorzy targów, w tym roku nowości będzie można zobaczyć nie tylko na wystawie. Targi Kielce zakończyły bowiem modernizację i rozbudowę obiektów - duże wrażenie robi m.in. nowe centrum kongresowe mieszczące tysiąc osób. Przebudowa obiektu obejmuje także udogodnienia dla zmotoryzowanych: parking wielopoziomowy na pół tysiąca aut, zachodni terminal wejściowy i drogi dojazdowe z bezkolizyjnym zjazdem od strony Krakowa, Warszawy i Łodzi.

Na targach nie zabraknie także redakcji wortalu Plastech.pl. W czasie gorących targowych dni będziemy dla Państwa rejestrować najważniejsze wydarzenia oraz najciekawsze prezentacje wystawców. Zapraszamy także na stoisko E-50, gdzie w czasie targów zlokalizowana będzie nasza redakcyjna siedziba. Do zobaczenia na Plastpolu!


Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska