Dospel Plastics partnerem RubPlast EXPO

Znanych jest już kilku uczestników zbliżających się Targów RubPlast EXPO, które we wrześniu tego roku odbędą się w Sosnowcu. Status Partnera Targów uzyskała już częstochowska firma Dospel Plastics.

Targi odbędą się w terminie 24-26 września w nowym centrum wystawienniczym. Uruchomiony na początku roku ośrodek dysponuje m.in. klimatyzowanym pawilonem wystawienniczym o powierzchni 13,5 tys. mkw., centrum konferencyjnym na ok. 400 osób, parkingiem na tysiąc samochodów oraz zewnętrznymi terenami wystawienniczymi o powierzchni ok. 20 tys. mkw. W kolejnych etapach trwać będzie rozbudowa zarówno pawilonów, jak i zewnętrznego terenu wystawienniczego. Docelowo Expo Silesia będzie dysponować powierzchnią 36 tys. mkw. w pawilonach wystawienniczych oraz Centrum Konferencyjnym na 700 miejsc.

Jeśli chodzi o targi RubPlast Expo, to na powierzchni ekspozycyjnej 100 mkw. Dospel Plastics zaprezentuje m.in. nowoczesny, energooszczędny i wysokojakościowy osprzęt do wtryskarek. Atrakcyjną ofertę handlową w sektorze przemysłu gumowego oraz tworzyw sztucznych przedstawi też firma Plast Line z Wrocławia, w ofercie której znajdują się urządzenia m.in. niemieckiego koncernu Motan, Getecha oraz Regloplas.

W gronie wystawców znajdą się również m.in. takie firmy jak Bagsik - (Gliwice), Spektrochem - (Tarnobrzeg), Synventive - (Bydgoszcz), Sumaris - (Poznań), Woburg - (Chróścice), Milimex - (Warszawa), Mesgo - (Tomaszów Mazowiecki), Techagum - (Sosnowiec), Transcom - (Katowice).

Patronem medialnym RubPlast Expo jest m.in. nasz serwis Plastech.pl.

Czytaj więcej: Targi 792