Firma igus na targach Automaticon 2014

Firma igus na targach Automaticon 2014
Firma igus po raz kolejny wystawi się na targach Automaticon, które w tym roku odbędą się w Warszawie w dn. 25-28 marca. Na stoisku o powierzchni 67 m kw. spółka zaprezentuje między innymi bezpieczne i przetestowane systemy zasilania, kable do połączeń ruchomych, polimerowe łożyska ślizgowe i przegubowe oraz łożyska liniowe odpowiednie do zastosowania w branży automatyki przemysłowej, robotyki, napędów i sterowania.

Ale to nie wszystko. Prawdziwym hitem ekspozycji firmy będzie symulator WRC, na którym chętni będą mogli spróbować swoich sił. Zastosowano w nim przetestowane polimerowe łożyska ślizgowe igus.

Firma przedstawi również wieloosiowe prowadniki Triflex zastosowane w prawdziwym robocie. Sprawdzają się one w różnorakich zastosowaniach z zakresu robotyki przemysłowej.

Targi Automaticon, organizowane przez Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów oraz MVM Sp. z o.o., są od 20 lat największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej. W tym roku w wydarzeniu weźmie udział ponad 300 wystawców.


Producent prowadników przewodów oraz łożysk ślizgowych wykonanych z tworzyw sztucznych
 

Producent prowadników przewodów oraz łożysk ślizgowych wykonanych z tworzyw sztucznych

Polska