Firma softProgress zaprasza na webinaria

Firma softProgress zaprasza na webinaria
Firma softProgress organizuje cykl bezpłatnych webinariów poświęconych usprawnianiu procesów funkcjonujących w przedsiębiorstwach produkcyjnych na etapie przygotowania i realizacji produkcji. Pierwsze spotkanie - Operator MES: Jak się pozbyć papierowego raportowania w produkcji? - odbędzie się w najbliższy czwartek, 6 marca, o godz. 10.

Godzinne webinaria, przygotowane wraz z producentami oferowanych rozwiązań, dotyczyć będą między innymi takich zagadnień, jak zwiększanie efektywności i zmniejszanie kosztów przygotowania produkcji, zwiększanie wydajności i jakości produkcji oraz zarządzanie procesami realizacji produkcji czy integracja danych i ich wykorzystanie w różnych obszarach biznesowych w celu usprawnienia zarządzania przedsiębiorstwem.

Organizatorzy seminariów chcą wiele uwagi poświęcić biznesowemu aspektowi wykorzystania oferowanych rozwiązań. Dlatego będą prezentować obszary, w których należy szukać zwrotu nakładów poniesionych na zakup oprogramowania. Jednym z nich jest poprawa jakości produkcji, ponieważ lepsze jakościowo produkty oznaczają mniej reklamacji, mniejsze koszty serwisu, jak również więcej zadowolonych klientów i lepsze postrzeganie marki. Inną możliwością odzyskania poniesionych kosztów jest zwiększenie przychodów poprzez skrócenie czasu przygotowania projektu, zwiększenie ilości projektów prowadzonych w tym samym czasie, szybsze wprowadzenie produktów na rynek, zwiększenie stopnia skomplikowania produktów oraz zwiększenie elastyczności przy realizacji specyficznych wymagań klientów. W końcu, istotnym punktem jest ograniczanie kosztów produkcji dzięki weryfikacji parametrów produkcji wyrobów, co zapewnia m.in. możliwości zwiększania wydajności produkcji, zmniejszania zużycia materiałów i energii, a tym samym ułatwia sprzedaż lub pozyskiwanie zleceń.

Pełna lista webinariów:
6 marca, godz. 10 - Operator MES: Jak się pozbyć papierowego raportowania w produkcji?

11 marca, godz. 10 - Rheoware: Narzędzia do optymalizacji formowania z rozdmuchem i termoformowania tworzyw

13 marca, godz. 10 - Operator MES: Zarządzanie łańcuchem dostaw w procesie produkcyjnym

18 marca, godz. 10 - SimpoeMold: Jak zoptymalizować proces wtrysku tworzyw?

19 marca, godz. 14 - Virtual Process: Zarządzanie procesami w chmurze dla branży przetwórstwa tworzyw.

20 marca, godz. 10 - Operator MES: Jak panować nad wydajnością produkcji?

25 marca, godz. 10 - HyperXtrude: Usprawnianie procesu produkcyjnego wytłaczania tworzyw.

27 marca, godz. 10 - Operator MES: Analiza i monitorowanie danych produkcyjnych.

1 kwietnia, godz. 10 - Interaktywne publikacje: Jak tworzyć interaktywne katalogi części i produktów?

3 kwietnia, godz. 10 - Operator MES: Kontrola jakości w procesie produkcyjnym.

8 kwietnia, godz. 10 - Interaktywne publikacje: Jak tworzyć interaktywne instrukcje serwisowe, karty technologiczne i materiały szkoleniowe?

Każdy uczestnik webinarium otrzyma bon rabatowy uprawniający do otrzymania tzw. Maintenance na 2 lata w cenie 1 roku przy zakupie oferowanego przez softProgress oprogramowania w terminie do 30 czerwca br.


brak
 

Profesjonalne usługi doradcze związane z usprawnianiem procesów i procedur w firmach produkcyjnych. Sprzedaż oprogramowania umożliwiającego realizację usprawnień: RapidAuthor, OperatorMES, VirtualProcess, eLeaderMobileVisit, Simpoe-Mold, HyperXtrude.

Polska