Forum Inwestycyjne z udziałem Azotów

Forum Inwestycyjne z udziałem Azotów
Szósta edycja tarnowskiego Forum Inwestycyjnego, zaplanowana na 2-3 września br., jest imprezą towarzyszącą XXIII Forum Ekonomicznego, które zgromadzi w Krynicy najważniejsze postaci świata polityki i biznesu z Europy Środkowo-Wschodniej.

W tym roku do Tarnowa przyjedzie ponad 300 gości - inwestorów z Polski i z Europy Środkowo-Wschodniej oraz przedstawicieli rządów i parlamentów odpowiedzialnych za przebieg procesów prywatyzacyjnych w regionie.

Podobnie jak w poprzednich latach, partnerem tarnowskiego wydarzenia jest Grupa Azoty, a jej przedstawiciele będą czynnie brali udział w obradach Forum. Paweł Jarczewski, prezes zarządu Grupy Azoty oraz Krzysztof Jałosiński, prezes zarządu Grupy Azoty ZCh Police, wezmą udział w panelu "Poszerzamy chemiczne horyzonty", dedykowanemu polskim inwestycjom w Afryce, natomiast Andrzej Skolmowski, wiceprezes zarządu Grupy Azoty zabierze głos w panelu "Sektor chemiczny - konsolidacja drogą do rozwoju czy stagnacji".

Czytaj więcej: Rynek 831 Ludzie i firmy 363

Tworzywa modyfikowane, poliamidy, kopolimery acetalowe oraz kaprolaktam,  półprodukty z tworzyw sztucznych
 

Tworzywa modyfikowane, poliamidy, kopolimery acetalowe oraz kaprolaktam, półprodukty z tworzyw sztucznych, nawozy mineralne, chemikalia

Polska, 33-101 Tarnów, E. Kwiatkowskiego 8