Fuzja Demag i Sumitomo

Fuzja Demag i Sumitomo
Duża zmiana na globalnym rynku maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Wkrótce dojdzie do fuzji niemieckiego koncernu Demag Plastics Group z japońskim potentatem Sumitomo.

Obydwie firmy z początkiem marca połączą swoje siły. - Dzięki temu powstanie pierwszy na świecie prawdziwie globalny producent wtryskarek. Klienci obydwu firm będą obsługiwani jeszcze sprawniej i zyskają wiedzę oraz doświadczenie dwóch dotychczasowych branżowych liderów - ocenia dr Klaus F. Erkes, szef koncernu Demag Plastics Group.

Demag Plastics Group to firma, która wytwarza wtryskarki o sile zwarcia 250 - 40 000 kN. Znajdują one zastosowanie w przetwórstwie termoplastów, elastomerów, a także materiałów termoutwardzalnych. Sumitomo jest natomiast największym japońskim producentem wtryskarek.

Hala produkcyjna koncernu Demag


Czytaj więcej: Przejęcia 183

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych o sile zwarcia do 20.000 kN, które mają zastosowanie w wielu
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych o sile zwarcia do 20.000 kN, które mają zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu na całym świecie: w przetwórstwie tworzyw wtryskarki elektryczne, wtryskarki hydrauliczne, roboty, serwis

Polska, 42-200 Częstochowa, Jagiellońska 81/83