Hiszpańskie maszyny do pakowania w folie na polskim rynku

Hiszpańskie maszyny do pakowania w folie na polskim rynku
Na polskim rynku pojawiła się nowa maszyna rolowa, model Optima, przeznaczona do pakowania produktów w folię twardą. Urządzenie znajduje się w ofercie firmy Ulma Packaging.

ULMA Packaging Polska jest polskim przedstawicielem renomowanej hiszpańskiej firmy ULMA Packaging. Swoim odbiorcom proponuje maszyny do pakowania w folię stretch z ręcznym oraz automatycznym podawaniem produktu. Maksymalna prędkość pakowania w folię stretch na tego typu maszynach, to 60 opakowań na minutę. Produkty mogą być pakowane zarówno w folię przeźroczystą jak i zadrukowaną.

Asortyment uzupełniają nowoczesne - maszyny rolowe do pakowania w folie miękkie lub twarde. Produkty przechodzące przez te maszyny mogą być pakowane w próżni, lub w zmodyfikowanej atmosferze. Dostarczane opakowania mogą być formowane przy pomocy sprężonego powietrza, sprężonego powietrza i próżni oraz sprężonego powietrza, próżni i tłoczenia mechanicznego. Do zamykania opakowań może być stosowana zarówno folia przeźroczysta jak też zadrukowana.

Bez wątpienia maszyny pakujące produkowane przez ULMA Packaging zapewniają ochronę pakowanej żywności, a także umożliwiającą zachowanie jej naturalnych wartości.
W ostatnich tygodniach firma włączyła do swojej oferty kolejne urządzenie, które niebawem powinno spotkać się z zainteresowaniem podmiotów działających w segmencie zajmującym się pakowaniem żywności.

model Optima firmy Ulma Packaging

Mowa o maszynie rolowej przeznaczonej do pakowania w folię twardą - model OPTIMA. Jeśli chodzi o podstawowe parametry techniczne, to szerokość folii obsługiwanej przez maszynę dochodzi do 560 mm, wysuw to 490 mm.

Na wyposażenie maszyny składa się obudowa i pokrywy ze stali nierdzewnej. Użycie tych materiałów zmniejsza liczbę miejsc, w których gromadzi się brud. Sterowanie maszyny odbywa się przy pomocy komputerem. Dzięki maszynie możliwe jest formowanie opakowań poprzez wstępne podgrzewanie, a także formowanie sprężonym powietrzem i próżnią.

Ponadto pakowanie odbywa się w próżni lub w atmosferze zmodyfikowanej. Omawiane urządzenie jest też wyposażone w dwa systemy cięcia poprzecznego oraz system cięcia wzdłużnego. Dysponuje też układem centrowania do folii drukowanej oraz układem usuwania ścinek folii.
Dopełnieniem nowego modelu firmy ULMA Packaging jest opcja polegająca na dodatkowym wyposażaniu go w etykieciarkę dającą możliwość naklejania etykiet z góry i z dołu opakowania.

Wprawdzie Ulma Packaging nie będzie uczestnikiem targów Pakfood, ale pojawi się w Poznaniu w tym samym terminie, w dniach 17 – 20 września br., podczas targów Polagra Tech. Zaprezentuje tam cztery linie maszyn do pakowania produktów spożywczych.


brak
 

Maszyny i urządzenia pakujące, maszyny do pakowania w folię strech, maszyny rolowe do pakowania w folie miękkie, maszyny typu FLOW PACK

Polska

Favor911
Favor911

Wysłany: 2011-07-29 14:05:46

Dzien Dobry. Czy Pan moze wyslac cene do tej maszyny? Moze Pan poleci jakis podobne maszyny do pakowania (koszul) . Bardzo prosze o kontakt mailem megavalimark@ya.ru. Dziekuje. Andrzej Ioltuchowskii.

Radek
Radek

Wysłany: 2011-08-01 08:25:46

witam,

w sprawie oferty proszę kontaktować sie z firmą Ulma Packaging
https://www.plastech.pl/katalog-firm/Ulma-Packaging-2036

pozdrawiam