IBM i Naftoremont-Naftobudowa członkami PIPCh

IBM i Naftoremont-Naftobudowa członkami PIPCh
Do grona firm skupionych w Polskiej Izbie Przemysłu Chemicznego dołączyły w listopadzie br. spółki IBM Polska Sp. z o.o. oraz Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o. W skład PIPCh wchodzi obecnie 126 firm.

W ofercie firmy IBM znajduje się szeroki zakres usług doradczych i informatycznych, oprogramowanie oraz systemy i technologie informatyczne, w tym cloud computing, analitykę biznesową i Big Data, technologie mobilne oraz biznes społecznościowy. Firma IBM w 2011 r. obchodziła stulecie swojego istnienia, na polskim rynku działa od 1991 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, a oddziały, między innymi, w Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku. IBM współpracuje ściśle z klientami wszystkich najważniejszych sektorów gospodarki: finansowego, telekomunikacyjnego, przemysłowego, energetycznego, motoryzacyjnego, administracji publicznej, rynku MSP i innych.

Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o. jest firmą produkcyjno-budowlaną oraz usługową. Specjalizuje się w prefabrykacji i montażu kompletnych urządzeń oraz instalacji przemysłowych, a także ich remontach i modernizacjach. Prace inwestycyjne prowadzi w formule GW oraz w formule EPC. Firma oferuje swoje usługi zarówno w kraju, jak i za granicą. Działa praktycznie we wszystkich gałęziach przemysłu, poczynając od przemysłu rafineryjnego, petrochemicznego, chemicznego poprzez energetyczny i koksowniczy, a na hutnictwie i przemyśle cementowym kończąc. Wśród klientów firmy są np. takie spółki, jak PKN Orlen, Lotos Basell Orlen Polyolefins, PERN, Total i wiele innych.

Czytaj więcej: Branża chemiczna 429