Kompleksowe i precyzyjne rozwiązania high-tech od BOLE

Kompleksowe i precyzyjne rozwiązania…

BOLE Europe Technology Co. Ltd. Sp. z o.o. z siedzibą w Polsce zostało oficjalnie otwarte w 2019 r. i jest spółką ze 100-procentowym udziałem producenta maszyn wtryskowych BOLE Intelligent Machinery Co. Ltd.

Firma początkowo liczyła parę osób, a obecnie zespół znacząco się powiększył. Pracownicy firmy to wielokulturowa, młoda załoga posiadająca olbrzymi potencjał. W zespole są osoby z Polski, Niemiec, Chin, Czech, Słowacji oraz Rumunii. BOLE Europe działa na zasadach fair play oraz team work pod opieką swojej spółki matki, chińskiego właściciela BOLE.

Co do lokalizacji, główna siedziba znajduje się w Polsce, w Mysłowicach na Śląsku. Dobrze rozwinięta infrastruktura drogowo-kolejowa, bliskość głównych autostrad oraz industrializacja regionu, zdeterminowały wybór biura wraz z powierzchnią magazynową w mieście Mysłowice obok Katowic. Centralne położenie Polski na mapie Europy pozwala na dostarczenie wtryskarek do klientów na terenie całego kontynentu w ciągu kilku bądź kilkunastu godzin.

k-show-2022-team

Dzięki utrzymywaniu dużego stanu magazynowego, BOLE posiada obecnie park maszynowy w liczbie 50 maszyn oraz możliwości dostarczenia produktów „od ręki”, dzięki czemu firma zyskuje bardzo dużą popularność wśród klientów. Jakość i dostępność naszych wtryskarek pozwala jej konkurować z największymi światowymi markami o ugruntowanej pozycji rynkowej.

W obecnych, trudnych pod względem ekonomicznym czasach firma BOLE stara się być widoczna i aktywnie prezentuje swoje wtryskarki na eventach branżowych, zarówno w Polsce jak i w całej Europie. Przedstawiciele firmy regularnie uczestniczą jako wystawcy w takich targach jak Plastpol, MSV, Plast Milan, Formatool, Plast Eurasia, Equiplast itd. oraz w największym światowym wydarzeniu w branży - targach K.

W siedzibie firmy organizowane są spotkania, które odbywają się w formule B2B, według potrzeb klientów. Z kolei raz do roku prezentowane są nowe rozwiązania i technologie w czasie Dni Otwartych, dedykowanych tak przyszłym, jak i obecnym współpracownikom. Dzięki ciężkiej pracy i prężnemu rozwojowi działu sprzedaży oraz serwisu, ciągłej promocji, a także wsparciu wykwalifikowanej kadry menadżerskiej, firma BOLE Europe Technology w Polsce wzmacnia swoją pozycję rynkową i staje się graczem liczącym się na rynkach europejskich.

k-show-2022-booths

BOLE jest przedsiębiorstwem high-tech, które koncentruje się na badaniach, rozwoju i produkcji precyzyjnych urządzeń wtryskowych. Wykorzystuje zaawansowane technologicznie standardy niemieckie, łącząc je z chińską produkcją. Integruje projektowanie, produkcję, montaż, testowanie i sprzedaż oraz zapewnia kompletne i profesjonalne urządzenia do formowania wtryskowego dla klientów. Gama produktów obejmuje prawie 100 specyfikacji i 6 głównych serii. Zakres siły zwarcia wynosi od 50 ton do 6800 ton, a zakres gramatury wtrysku od 10 gramów do 160 kilogramów.

Wraz ciągłym z rozwojem nowych technologii, wyższe i bardziej rygorystyczne wymagania są stawiane nowego typu materiałom. Materiały funkcjonalne, inteligentne i ekologiczne stały się nieuniknionym trendem ich rozwoju; jest to również trudny problem dla klientów BOLE, które firma pomaga im przezwyciężyć.

Przez lata firma BOLE była zaangażowana w rozwój i innowacje w zakresie technologii formowania kompozytów termoplastycznych wzmocnionych włóknami: od standardowego formowania wtryskowego, termoplastycznego formowania wtryskowego wzmocnionego długimi włóknami (CIML), do formowania wtryskowego online na gorąco (OIHM). Podążając za trendami rynkowymi, BOLE nieustannie rozwija portfolio swoich produktów, wspierając tym samym klientów na każdym etapie projektu w celu zaspokojenia ich zróżnicowanych wymagań, dzięki czemu zwiększa konkurencyjność zarówno swoją, jak i klientów.

Firma BOLE jest w stanie dostarczyć klientom kompletne rozwiązania obejmujące przetwórstwo takich materiałów jak np. Organo Sheet - wysokowydajnych półproduktów z tkaninami z włókien węglowych, szklanych lub aramidowych osadzonych w matrycy termoplastycznej, czy technologię formowania stopów metali Thixomolding, dedykowaną do stopów magnezu. Jest to możliwe m.in. dzięki bezpośredniej współpracy z prestiżowymi uczelniami i jednostkami badawczo-rozwojowymi działającymi w branży tworzyw sztucznych. 

img-7154-magn


Wysokotechnologiczne wtryskarki dla Przetwórców tworzyw sztucznych. Szerokie spektrum zastosowań dla wszystkich branż oraz ciągła dostępność w Polskim magazynie europejskiego przedstawiciela. Maszyny hydrauliczne i elektryczne, kolanowe oraz dwupłytowe + maszyny specjalne.

Polska, 41-406 Mysłowice, Katowicka 72