Kompozyt-Expo: niemożliwe staje się realne

Kompozyt-Expo: niemożliwe staje się realne
Skok z pogranicza kosmosu, do którego wynosi człowieka ultralekka kapsuła, opływanie świata dookoła dzięki ekonomicznym łodziom, pokonywanie niewyobrażalnych odległości samolotami, turystyczne łodzie podwodne, spadochrony, kamizelki kuloodporne, odnawialne źródła energii oraz tworzenie przedmiotów, których nie da się zniszczyć, wręcz nieśmiertelnych - to wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie materiały kompozytowe. Bez wielkiej przesady można powiedzieć, że przyszłość leży w rękach najbardziej innowacyjnych konstruktorów.

6. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO, które odbędą się w dn. 25-26 listopada br. w hali Expo Kraków, to jedyne tego rodzaju wydarzenie w naszym kraju. Dla branży materiałów kompozytowych od kilku lat to obowiązkowy punkt w biznesowym kalendarzu. Czołowe firmy z Polski i zagranicy kolejny raz przyjadą do stolicy Małopolski, by zaprezentować najnowsze osiągnięcia – technologie, produkty, usługi. Kontakty biznesowe, wymiana wiedzy i doświadczeń, wykłady ekspertów, prezentacje oraz niezwykłe wydarzenia towarzyszące.

Dzięki współpracy z uznanymi na całym świecie naukowcami z polskich uczelni technicznych oraz reprezentantami biznesu targi Kompozyt-Expo co roku kreują trendy w branży, poszerzając swój program o nowe dziedziny. Rosnąca liczba wystawców z zagranicy pozwala skupić w sercu Europy nowości z różnych zakątków świata, czyniąc Kraków polską stolicą światowych trendów kompozytowych.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej organizatora targów.

Czytaj więcej: Kompozyty 166 Targi 809