Kompozyty w sercu Małopolski

Kompozyty w sercu Małopolski
W dniach 21-22 listopada 2013 r. odbędzie się czwarta edycja krakowskich Targów Kompozyt-Expo - uważanych za najważniejsze i jedyne tego typu branżowe wydarzenie w Polsce. Będą one po raz kolejny doskonałą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, wymiany informacji oraz doświadczeń z rynków światowych.

Targi Kompozyt-Expo to wydarzenie dedykowane profesjonalistom - dostawcom surowców, producentom materiałów kompozytowych, usługodawcom, producentom i dostawcom maszyn i narzędzi oraz dostawcom oprogramowania umożliwiającego projektowanie i modelowanie materiałów. W jednym miejscu i czasie gromadzą decydentów, kadrę zarządzającą, inżynierów, technologów, projektantów, konstruktorów z wielu branż.

Targi zostały zainaugurowane w 2010 r. Szybko zdobyły sympatię przedstawicieli branży i nabrały międzynarodowego charakteru. W zgodnej opinii firm biorących udział w targach, Kompozyt-Expo to wydarzenie na światowym poziomie, w niczym nie ustępujące najlepszym zagranicznym imprezom, ciągle zyskujące na znaczeniu. Są przede wszystkim doskonałą okazją do nawiązania kontaktów, wymiany informacji oraz doświadczeń z rynków europejskich.

Kompozyt-Expo 2012


- Bywam m.in. na targach w Düsseldorfie i nie sądziłem, że Kraków prezentuje tak wysoki poziom - mówił podczas zeszłorocznej edycji Mateusz Tymowski z firmy Protym Sp. z o.o. - Widać ogromny rozwój Kompozyt-Expo. Pierwszego dnia były tłumy - wiele osób z zagranicy. W przyszłym roku z pewnością wrócimy i powiększymy nasze stoisko, aby móc sprostać ogromnemu zainteresowaniu naszych klientów.

W minionej edycji Targów wzięło udział blisko 170 wystawców z Polski i z zagranicy oraz ponad 2 tys. specjalistów m.in. z Czech, Niemiec, Słowacji, Francji, Białorusi, Rosji, Włoch, reprezentujących przemysł motoryzacyjny, lotniczy czy budowlany, jak również inne branże, w których wykorzystuje się kompozyty. Po raz pierwszy w historii imprezy zaprezentowane zostały maszyny w cyklu produkcyjnym.

Kompozyt-Expo 2012Kompozyt-Expo 2012


Czytaj więcej: Targi 799 Kompozyty 165