Konferencja online Taiwan Excellence Plastic & Rubber Machinery 2020

Konferencja online Taiwan…

Globalna produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych nieustannie rośnie ze względu na wzrost popytu na samochody, elektronikę użytkową, artykuły medyczne, opakowania i wiele innych. To z kolei napędza popyt na maszyny. Tajwańskie maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy cieszą się międzynarodową renomą, a według Tajwańskiego Stowarzyszenia Przemysłu Maszynowego (TAMI) ich eksport zajmuje szóste miejsce na świecie. To stawia Tajwan w gronie światowych liderów zaopatrujących producentów w powiązanych branżach.

Tajwański przemysł maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy rozwija się od ponad pięćdziesięciu lat i jest znany z wyrafinowanej technologii oraz wysokiej jakości usług posprzedażowych. Na Tajwanie jest około 400 producentów tych maszyn. Zgodnie z trendem ''Przemysłu 4.0'', tajwański przemysł maszyn do przetrwórstwa tworzyw sztucznych i gumy łączy technologię AIoT, inteligentną automatyzację i czujniki oraz zaawansowane technologie produkcyjne. Tworzy to inteligentne, dopasowane do potrzeb klienta oraz wysokiej klasy rozwiązania produkcyjne będące częścią światowego łańcucha dostaw.

W czwartek 17 września 2020 r. o godz. 9:00 Biuro Handlu Zagranicznego Tajwanu (BOFT) oraz Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) zorganizują konferencję prasową online pod hasłem ''Taiwan Excellence - maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy''. Ma to pomóc międzynarodowym producentom wyrobów z tworzyw sztucznych i gumy stawić czoła przyszłym zmianom systemu produkcji, która nastanie po pandemii i będzie musiała wpisać się w trend Przemysłu 4.0. Swoje maszyny i najnowsze rozwiązania zaprezentuje czterech wiodących tajwańskich producentów w branży: Fu Chun Shin Machinery Manufacture Co., Ltd. (FCS), wiodący producent wtryskarek; ChumPower Machinery Corp., jeden z największych producentów maszyn do wtrysku z rozdmuchem butelek PET na Tajwanie oraz dwóch renomowanych producentów wytłaczarek: Fong Kee International Machinery Co., Ltd. oraz Diing Kuen Plastic Machinery, Co., Ltd. 

Szczegóły: https://reurl.cc/8n4Z0d

Darmowa rejestracja na webinarium (do 15 września): https://reurl.cc/Xkko8R 


"Rotary Table Two-Component Injection Molding Machine (FB-230R)" by FCS"Rotary Table Two-Component Injection Molding Machine (HB-1400R)“ by FCS


wtr2
"High speed stretch blow molding machine: L-Series" by ChumPower
"Intelligent All-Electric three-layer Blow Moulding Machine (FK/EHB-55/65G/55T20SS)" by Fong Kee"Five layers co-extrusion for industrial stretch-hood (TK-HTRL-5C-2)"by Diing Kuen

Czytaj więcej:

Reportaże

Forum