Lepsza Strona Tworzyw - konkurs!!!

Lepsza Strona Tworzyw  - konkurs!!!
Nasz wortal Plastech.pl zainaugurował konkurs internetowy pod nazwą "Lepsza Strona Tworzyw". Ma on wyłonić najciekawszą stronę firmową wśród przedsiębiorstw działających w szeroko pojętej branży tworzyw sztucznych.

W tej chwili trwa już pierwsza faza organizowanego przez Plastech.pl konkursu. Polega ona na zgłaszaniu firm, które wezmą udział w rywalizacji. Dokonać zgłoszenia firmy może każdy użytkownik naszego portalu. Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj

Zapisy do konkursu potrwają przez cały luty. Po przyjęciu zgłoszeń przystąpimy do pierwszej selekcji. Opublikujemy listę zgłoszonych firm i uruchomimy specjalny formularz za sprawą którego użytkownicy Plastech.pl będą mogli głosować w oparciu o przygotowane przez nas kryteria.

Liczyć będzie się szata graficzna, treść i analiza merytoryczna publikowanych na stronie informacji, szybkość ładowania się strony, użyteczność oraz jej ogólna popularność. Etap pierwszy zakończony zostanie wyłonieniem 20 stron, które uzyskały największą liczbę punktów w głosowaniu internautów.

Drugi finałowy etap to ocena wcześniej nominowanych przez internautów stron przez branżowych Ekspertów. Tutaj zaproszeni przez nas eksperci dokonają oceny w oparciu o takie kryteria jak aktualność treści, analiza techniczna strony, jasność komunikatu, innowacyjność komunikacji, oglądalność strony, SEO (optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych).

Dokładny opis kryteriów dla pierwszego i drugiego etapu konkursu "Lepsza Strona Tworzyw" prezentujemy tutaj

Czytaj więcej: Internet 41