Mamy ponad 100 tys. użytkowników

Mamy ponad 100 tys. użytkowników…
W maju po raz pierwszy w historii nasz wortal Plastech.pl przekroczył magiczną liczbę 100 tys. użytkowników. Dane pochodzą z wyników badania w technologii gemiusTraffic prowadzonego przez niezależny serwis stat24.pl. Potwierdzają tym samym olbrzymią oglądalność naszego serwisu i pozycję niekwestionowanego lidera wśród branżowych serwisów zajmujących się tematyką branży tworzyw sztucznych i opakowań.

Miniony miesiąc jeszcze raz udowodnił, że serwis Plastech.pl rozwija się w ekspresowym tempie. Jeszcze w kwietniu na nasze strony zaglądało ok. 80 tys. ludzi. W maju dołączyło do nas kolejne kilkadziesiąt tysięcy osób. Prezentacja na naszych stronach umożliwia dotarcie do olbrzymiej liczby osób związanych z branżą tworzyw sztucznych i opakowań.

W maju nasz serwis każdego dnia odwiedzało 5 - 6 tys. osób. Ponieważ stabilny, kilkunastoprocentowy wzrost utrzymuje się od dłuższego czasu, wierzymy, że już niebawem pokonamy kolejne bariery oglądalności.

Co najbardziej interesuje naszych użytkowników? Bardzo chętnie zaglądają oni na strony związane z ofertami B2B. Warto to robić, bo w naszym wortalu są one najaktualniejsze. W przeciwieństwie do wielu innych serwisów nie prezentujemy ofert, których termin ważności dawno wygasł. To tutaj spotyka się najwięcej osób działających w branży i zainteresowanych wzajemną współpracą oraz kupowaniem i sprzedawaniem swoich produktów. Tym samym stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju wirtualny rynek w branży tworzyw sztucznych i opakowań.

Prowadzimy też najbardziej rozbudowany branżowy katalog firm. Dzięki nam można znaleźć kontakty i pełen opis ponad 1,5 tys. przedsiębiorstw. To oznacza, że korzystając z naszych stron, bez najmniejszego kłopotu trafimy do interesującego nas kontrahenta.

Dużym zainteresowaniem cieszy się również dział ogłoszeń pracy, które można wyszukać za pośrednictwem naszych stron.

Wreszcie zapewniamy też codzienną porcję informacji branżowych. To u nas można przeczytać o najważniejszych wydarzeniach związanych z codziennym funkcjonowaniem firm i rynku tworzyw sztucznych oraz opakowań. Regularnie uczestniczymy m.in. w branżowych targach i zamieszczamy z nich relacje. Czytając Plastech.pl jest się najlepiej poinformowanym. Spełniamy rolę największego dziennika w branży.

Sukcesy nas oczywiście cieszą, ale sprawiają również, że mamy olbrzymią świadomość odpowiedzialności wynikającej z faktu, że Plastech.pl stał się głównym polskim wortalem biznesowym skupiającym społeczność z branży. Zapewniamy, że każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by autorytet zbudowany na Państwa zaufaniu był widoczny we wszystkich naszych działaniach i na wszystkich naszych stronach. Dziękujemy, że jesteście z nami! To dzięki waszej pomocy udaje się nam realizować pomysły, które początkowo wydają się zbyt ambitne lub nierealne.

Czytaj więcej: Statystyki 33