Marka Masterline w portfolio Antalis Poland

Marka Masterline w portfolio Antalis Poland
Firma Antalis Poland poszerza swoją ofertę o urządzenia pakujące marki Masterline.

Oferta sektora opakowaniowego w Antalis Poland została uzupełniona o rodzinę maszyn pakujących Masterline, marki obecnej w większości krajów europejskich. Nowa propozycja firmy Antalis to początek ekspansji firmy w zakresie sprzedaży maszyn oraz linii pakujących.

Pierwszą z nowości, która znalazła się w portfolio Antalis jest ręczny automat spinający Masterline 480A. Służy on do zabezpieczenia palet, ciężkich ładunków, jak i spinania pakietów artykułów przemysłowych. To paskowarka dla odbiorców, którzy szukają rozwiązań usprawniających proces pakowania mobilnego, zarówno ładunków małogabarytowych, tych o nietypowym kształcie i rozmiarach jak i standardowych. To sposób na spinanie taśmami PP i PET bez użycia dodatkowych akcesoriów, poprawę wydajności i jakości pakowania. Uniwersalność zastosowań pozwala na wykorzystanie urządzenia w branży drzewnej i stolarskiej, marketach budowlanych, firmach spedycyjnych, logistyce towarów przemysłowych, branży chemicznej.

Marka Masterline w portfolio Antalis Poland


Drugie z urządzeń, to maszyna do foliowania Masterline 610P. Jest ona przeznaczona dla branży poligraficznej, firm kolportujących prasę i periodyki, kopiarni. Urządzenie pozwala na zabezpieczanie prasy, publikacji, dokumentów przed zabrudzeniem, może służyć do łączenia publikacji w zestawy, itp. To półautomat, wykorzystujący standardową folię PE w roli.

Kolejne urządzenia także dysponują licznymi zaletami.

Owijarki do palet Masterline 710 P i 710S, służą do zabezpieczenia palet i ładunków folią stretch. Są to bardzo wytrzymałe i niezawodne urządzenia wyposażone w regulację naciągu, fotokomórkę detekcji wysokości. Masterline 710S wyposażona jest w hamulec mechaniczny i przeznaczona jest do owijania standardową folią maszynową (naciąg do 150 proc.) oraz profesjonalnymi foliami pre-stretch typu cast i blown. Masterline 710P posiada hamulec frykcyjny oraz dodatkową, płynną regulację naciągu stołem.

Owijarki pozwalają na wykorzystanie profesjonalnych folii typu power, o maksymalnym naciągu 250 proc. To znakomity wybór dla wszystkich, którym zależy na redukcji i optymalizacji kosztów pakowania, przy zachowaniu pełnej kontroli i jednoczesnej poprawie jakości pakowania. Maszyny spełniają wymagania norm CE.
Masterline 650R - maszyna kloszowa do pakowania w folię termokurczliwą to lekkie i mobilne urządzenie do ochronnego pakowania za pomocą folii PVC oraz poliolefin. Dzięki niemu możliwe jest zarówno jednostkowe pakowanie wyrobów jak i tworzenie pakietów promocyjnych.

Automat spinający Masterline 410A służy do paskowania kartonów, zamykania opakowań wysyłkowych, tworzenia pakietów. To markowa maszyna dostarczana w systemie Plug and Play, posiada energooszczędne silniki, stół z nierdzewnej stali szlachetnej. Ta pakowarka ramowa jest bardzo prosta w użyciu, wymiana szpuli i ładowanie zasobnika jest prostym zabiegiem, dzięki czemu operator może skoncentrować się na wykonywanej pracy.

Półautomat spinający Masterline 410T to mobilna maszyna spinająca taśmami PP. W wielu przypadkach Masterline 410T wykorzystywany jest do zabezpieczania opakowań jednostkowych przed kradzieżą.

Czytaj więcej: Maszyny 480

brak
 

Papiery dla poligrafii, papiery dla biur, płyty i materiały VisCom, papiery ozdobne, materiały opakowaniowe, tworzywa sztuczne

Polska