Messe Düsseldorf zaprasza wystawców na targi K 2025

Messe Düsseldorf zaprasza…

„Znów nadszedł czas K” – dla wszystkich firm, które zamierzają wziąć udział w targach K 2025 w Düsseldorfie. Od 8 do 15 października 2025 r. międzynarodowy przemysł tworzyw sztucznych i gumy ponownie będzie gościł na najważniejszych międzynarodowych targach branżowych. Dokumenty rejestracyjne są już dostępne. Termin rejestracji dla firm, które chcą wziąć udział w targach K 2025, upływa 31 maja 2024 roku.

Asortyment prezentowany na tych wiodących w branży targach obejmuje segmenty maszyn i urządzeń, surowce i środki pomocnicze, a także półprodukty, części techniczne i wzmocnione produkty z tworzyw sztucznych. Co więcej: K 2025 jest nie tylko barometrem wydajności przemysłu i globalnym targowiskiem dla branżowych innowacji, ale także zapewnia orientację w rynku, wyznacza kierunki zrównoważonego rozwoju i prezentuje przyszłościowe trendy.

- Żadne inne targi nie prezentują tak wielu kompleksowych rozwiązań i nie są tak międzynarodowe jak K w Düsseldorfie. Jego wystawcy raz po raz zachwycają ekspertów, użytkowników i decydentów wyjątkową jakością i wydajnością - mówi Erhard Wienkamp, dyrektor zarządzający Messe Düsseldorf, i dodaje: - Wszystko to sprawia, że K jest idealną platformą dla udanego międzynarodowego biznesu i punktem spotkań nr 1 dla globalnego sektora tworzyw sztucznych i gumy.

K 2025 w Düsseldorfie odnosi się do kluczowych tematów: ochrony klimatu, cyfryzacji i gospodarki o obiegu zamkniętym. Targi K 2022 już odniosły sukces w tych dziedzinach, prezentując zrównoważone rozwiązania, które zostaną przeniesione na wyższy poziom w 2025 roku. Wystawcy na nadchodzących targach K zaprezentują dalsze innowacje w zakresie odpowiedzialnego i opartego na wartościach przetwarzania tworzyw sztucznych i gumy, a także wskażą nowe możliwości, które pozwolą na zarządzanie tworzywami sztucznymi w systemach o obiegu zamkniętym.

Zalety targów K w Düsseldorfie obejmują nie tylko szeroką gamę produktów prezentowanych przez firmy z całego świata, ale także jakość i różnorodność wydarzeń towarzyszących, w tym - oprócz oficjalnego wydarzenia specjalnego organizowanego przez Plastics Europe i Messe Düsseldorf - Specials Rubber Street, Science Campus i Start-up Zone.

Firmy, które wystawiały się już w 2022 roku, mogą zalogować się i zarejestrować przy użyciu swoich poprzednich danych dostępowych. Debiutanci są prowadzeni przez proces rejestracji krok po kroku.

K Basics:

Po raz pierwszy targi K zostały zorganizowane przez Messe Düsseldorf w 1952 roku i odbywają się w cyklu 3-letnim. Ostatnie targi K w 2022 r. zarejestrowały 3 020 wystawców z 59 krajów, którzy zajmowali 177 516 m2 powierzchni wystawienniczej netto, oraz 177 486 odwiedzających, z czego 71% z zagranicy.

k2022-mt5888