Nowa drukarka firmy Friul Filiere do tworzyw sztucznych

Nowa drukarka firmy Friul Filiere do tworzyw sztucznych
Włoska firma Friul Filiere wprowadziła na rynek najnowszą wersję drukarki PaintX 400.

Drukarki typu PaintX są produkowane przez firmę od wielu lat i są wykorzystywane do nadruku wielobarwnego farbami UV na płaskich profilach z tworzyw termoplastycznych. Maszyna ta pracuje zarówno w linii do wytłaczania profili jak i poza linią. Drukarki PaintX zdobyły wielką popularność do nadruku obrzeży meblowych z PVC i ABS. W przypadku wytłaczania obrzeży metodą dwustrumieniową używana jest drukarka PaintX 200, która pracuje w linii do wytłaczania. Natomiast drukarka PaintX 400 pracuje poza linią i służy do nadruku jamborolek o szerokości do 400 mm, które to później są rozcinane na gotowe obrzeża o dowolnej szerokości.

Najnowsza wersja drukarki PaintX posiada nowe rozwiązania techniczne czyniąc to urządzenie jeszcze łatwiejszym w obsłudze w stosunku do poprzednich wersji. Maszyna idealnie współpracuje z reversem tj. urządzeniem do otrzymywania wysokiego połysku tworzywowych powierzchni drukowanych.

Nowa drukarka firmy Friul Filiere do tworzyw sztucznych


Czytaj więcej: Maszyny 480

Linie do wytłaczania: folii płaskich, płyt, profili i rur, linie do compoundingu, maszyny i urządzenia
 

Linie do wytłaczania: folii płaskich, płyt, profili i rur, linie do compoundingu, maszyny i urządzenia do przerobu wstępnego, linie do recyklingu, - kompletna gama maszyn i urządzeń zarówno do tworzyw sztucznych jak i do gumy. Realizacje pod klucz projektów wytłaczania, compoundingu i recyklingu tworzyw sztucznych i gumy. Pomoc w pozyskiwaniu dotacji unijnych na zakup maszyn i urządzeń

Polska