Nowa linia produkcyjna w Polimarky

Nowa linia produkcyjna w Polimarky…
PPH Polimarky zakończyło montaż kolejnej linii do przetwórstwa tworzyw sztucznych, opartej o wytłaczarkę dwuślimakową Berstorff ZE 75R x 46D UT oraz dobrane wyposażenie dodatkowe takie jak układ dozowania, granulacji i klasyfikacji.

Nowa linia produkcyjna będzie przede wszystkim wykorzystywana do produkcji tworzyw technicznych, głownie PP z wypełniaczami mineralnymi (kreda, talk) oraz tworzyw konstrukcyjnych PP, PA wzmocnionych kulkami i włóknem szklanym.

Wydajność linii produkcyjnej PPH Polimarky wynosi do 2000 kg/h w zależności od materiału. Jest to wysokowydajna linia, która oferuje wprowadzanie wypełniaczy i włókna szklanego w ilościach powyżej 50%. Wewnętrzny system dystrybucji surowców bazuje na 9 silosach. Produkty w zależności od wymagań klienta mogą być odbierane w workach, oktabinach, bigbagach lub cysternach-silosach. Nowa linia jest kolejnym etapem konsekwentnie prowadzonej od lat polityki firmy Polimarky, mającej na celu uzyskanie jak największego udziału w rynku przez zwiększenie zdolności produkcyjnych przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości, w oparciu o nowoczesny park maszynowy. Inwestycja powstała w oparciu o środki własne firmy oraz dofinansowanie ze środków unijnych.

Czytaj więcej: Wytłaczarki 95

Modyfikowane tworzywa sztuczne do wtrysku
 

Modyfikowane tworzywa sztuczne do wtrysku i wytłaczania, tworzywa napełniane minerałami, tworzywa wzmocnione włóknem szklanym, tworzywa uniepalniane, blendy polimerowe, bezhalogenowe mieszanki kablowe, polipropyleny Reslen, usługi przetłoczenia, prace badawczo-rozwojowe

Polska, 35-082 Rzeszów, Bieszczadzka 10 a


Reportaże

Forum

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2019-09-04

Bercik88

Program do ewidencji i napraw form wtryskowych 2019-09-02

Tipen1

Wytłaczarka HDPE, przegrzewa. 2019-07-25

Yellow

Problem z plastyfikacją PS 2019-07-14

Yellow

Docisk agregatu w maszynach hydraulicznych Engel. 2019-06-28